Manşet

Keşanlılar yeni yıla Keşan Belediyesi’nin sokak partisi ile girdi

Keşanlılar yeni yıla Keşan Belediyesi’nin sokak partisi ile girdi

Keşan Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı önünde yılbaşı nedeniyle düzenlenen sokak partisine Keşanlılar büyük ilgi gösterdi.

sokak partisi keşan belediyesi (2) sokak partisi keşan belediyesi (3) sokak partisi keşan belediyesi (5)

DJÇağdaş’ın performansı ile başlayan gecede daha sonra sahneye bölgenin en güzel ve güçlü sesine sahip solistlerinden Oya Pınar çıktı.

sokak partisi keşan belediyesi (6)

Keşan Belediyesi’nin sokak partisine katılanlara lokma ve peynir ikramında da bulunduğu geceye Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Salim Şevik ve Cengizhan Aktan da katıldı.

sokak partisi keşan belediyesi (9) sokak partisi keşan belediyesi (8)Sokak partisinde Oya Pınar’ın daveti üzerine sahneye gelen Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, Keşanlılar’a alternatif bir yılbaşı eğlencesi düzenlemek istedik. İstanbul başta olmak üzere başka yerlerde kar yağıyor biz ise bölgenin meşhuru olan kuru soğuğu, ayazını hissediyoruz. Keşke Keşan’da da lapa lapa kar yağsaydı da aynı takvimlerdeki gibi bir yılbaşı kutlasaydık. Ayaz da olsa soğuk da olsa bir yılı bitirdik ve 2015’in gidişini yeni yıl olan 2016’nın gelişini kutluyoruz.” dedi.

sokak partisi keşan belediyesi (10) sokak partisi keşan belediyesi (11) sokak partisi keşan belediyesi (12) sokak partisi keşan belediyesi (13)

Küçük esnafın da satış yapmasını engellemeyecek şekilde lokma ve peynir ikramlarında bulunduklarını belirten Özcan, “Yeni yıl hepimize sevdiklerimizle, ailelerimizle, büyüklerimizle küçüklerimizle, dostlarımızla nice beraber günler getirsin. Allah kimseye kötülükler yaşatmasın. Ülkemize huzur ve barış ve zenginlik getirsin. Her şey gönlünüzce olsun. 2016 yılınız kutlu olsun.” şeklinde konuştu.

sokak partisi keşan belediyesi (14) sokak partisi keşan belediyesi (15)

Konuşmanın ardından Oya Pınar birbirinden güzel şarkılarını seslendirmeye devam etti. Saatler 00.00 gösterdiğindeyeni yıla girmek için hep birlikte geri sayım yapıldı.

sokak partisi keşan belediyesi (16) sokak partisi keşan belediyesi (17)

Soğuk havaya rağmen yeni yıl kutlamalarına katılan vatandaşlar gece boyunca müzik eşliğinde güzel dakikalar yaşadı.

sokak partisi keşan belediyesi (1)

Sokak partisi muhteşem havai fişek gösterisi ile sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL