HESABIM
Üye Ol

Keşanspor 1959 Takımı oyuncuları İpsalaspor’da…

Keşanspor 1959 Takımı oyuncuları İpsalaspor’da…

Keşanspor 1959 takımından bir çok oyuncu Edirne Süper Amatör Lig takımlarından İpsalaspor’a transfer oluyor. Şifo Mehmet’in ardından Şahin de son olarak İpsalaspor ile anlaşan oyuncular kervanına katıldı. Lig öncesi Keşanspor 1959’da sessizlik sürüyor. Takımda daha ne antrenör ile anlaşma oldu ne de oyuncularla görüşmeler başladı. Keşanspor 1959’daki bu belirsizlik oyuncuların başka takımlara gitmesinde etken oluyor....

Haberin Tarihi: 5 Eylül 2018 - Okunma Sayısı:1748 defa okundu.

Keşanspor 1959 takımından bir çok oyuncu Edirne Süper Amatör Lig takımlarından İpsalaspor’a transfer oluyor.

Şifo Mehmet’in ardından Şahin de son olarak İpsalaspor ile anlaşan oyuncular kervanına katıldı.

Lig öncesi Keşanspor 1959’da sessizlik sürüyor. Takımda daha ne antrenör ile anlaşma oldu ne de oyuncularla görüşmeler başladı.

Keşanspor 1959’daki bu belirsizlik oyuncuların başka takımlara gitmesinde etken oluyor.

Öte yandan yine Keşanspor 1959 takımı oyuncularından Mesut Yılmaz, Süleyman Esen ve Muhammet Saltık’ın da İpsalaspor’a gidebileceği ve görüşmelerde bulundukları da öğrenildi.

İpsalaspor Kulübü Başkanı Deniz Akalın, Keşanspor 1959 takımından gelen oyuncularla anlaşmaktan mutlu olduklarını belirterek “İpsalaspor olarak bu sezon şampiyonlukta iddialı olacağız. Bu nedenle İpsalaspor taraftarlarından da kulübümüze gerekli desteği sağlamalarını bekliyoruz ” dedi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı