Manşet Spor

“Keşanspor benim için bitmiştir”

“Keşanspor benim için bitmiştir”

Keşanspor Yönetimi sitemize karşı olan anlamsız tavırlarını sürdürmeye devam ediyor.

 

Keşanspor IMG_5272

Sitemizden Spor Zamanı Programı Yapımcısı Erdoğan Demir , 18 Şubat 2013 Pazartesi günü 19 Şubat 2013 tarihindeki Spor Zamanı Programı’nın çekimleri için Keşanspor Kulübü Başkanı Mustafa Çelik’i telefonla aradı ve kendisini programa davet etti

Çelik, bundan böyle kendisinin herhangi bir basın toplantısına veya programa katılmayacağını ve daha önce en son yaptığı basın toplantısında bunu duyurduğunu belirterek “Ama belki genel kaptanımız veya yönetici arkadaşlarımız programa katılabilir. Beni daha sonra ararsan sana cevabımızı bildiririm” dedi.

Demir, saat 18.00 sıralarında Çelik’i arayarak kendisine program daveti ile ilgili cevabını iletti.

Çelik’de, “Genel Kaptanımıza Şaban Ağaoğlu’nun işi varmış kendisi programa katılamayacak. Yönetim olarak aldığımız karar bu ” şeklinde cevap verdi.

Şimdi buradan Keşanspor Yönetimine sormak gerekiyor ve soruyoruz.

1- Keşanspor’da www.kesanpostasi.com a karşı takınılan bu tavır tüm yönetime mi aittir? Yoksa sadece Mustafa Çelik’e mi aittir?

2- Bu tavrın nedenini Keşanspor Yönetimi veya Mustafa Çelik açıklayabilir mi?

3- 15 Yöneticinin bulunduğu Keşanspor’da gerçekten bir programa katılarak kulübü anlatacak yetenekte bir yönetici yok mudur?

4- Sitemiz futbola büyük önem verirken, Keşanspor  tarafından böyle bir dışlanma söz konusu mudur? (Gerçi bununla ilgili daha önce de bir yazı yazmama rağmen bunu cevabını alamamışken bir kez daha cevabını alamayacağımı bilerek bu yazıyı yazıyorum)

Keşanspor’a futbolcu, yönetici ve basın olarak yıllardan bu yana hizmet eden bir kişi olarak şahsıma ve siteme gösterilen bu tepki gerçekten beni üzmüştür.

Sayın Mustafa Çelik’le yaptığımız telefon görüşmesinin ardından Keşanspor Kulübü üyeliğinden istifa kararını aldım ve istifa dilekçemi Keşanspor Kulübü’ne sunacağım.

Bu kararımın dışında bundan böyle www.kesanpostasi.com sitesinde üzülerek de olsa Keşanspor maçlarını yayınlamayacağım ve Keşanspor Basın Toplantılarına katılmayacağım ve bundan sonraki hiçbir Spor Zamanı Programına Keşanspor Yöneticisi, Sporcusu ve Antrenörünü davet etmeyeceğim.(Zaten davet etsem de katılmıyorlar nasıl olsa)

Başarılı bir grafik sergileyen ve BAL Ligi’nin en büyük adayı olan Keşanspor’un yanında olamamak beni ne kadar üzse de benim de Keşanspor Yönetim Kurulu’nun aldığı karar gibi herhalde böyle bir kararı almak en doğal hakkımdır  diye düşünüyorum.

Yaptıkları basın toplantılarında basının desteğini büyük ihtiyacı olduklarını söyleyen Keşanspor Yöneticilerinin bu söylemlerinde ne kadar gerçekçi olduğunu sergilenen bu tavırla görmüş oluyoruz!

Bu zihniyetle yönetilen Keşanspor’un gelecekte başarılı olması kesinlikle mümkün olamayacaktır.Takım olarak BAL Ligi’ne çıksak da yönetim bazında bu tür bir zihniyetle hiçbir yere varmak mümkün değildir.

Yönetimin içinde sevdiğim çok değer verdiğim birçok isim bulunmakta, hemen hemen hepsi yıllardan beri tanıdığım isimler. Bu nedenle bana yapılan bu tavrı anlamakta gerçekten zorluk çekmekteyim.Neden ben böyle bir tavırla karşılaşıyorum.Bunun cevabını kendi kendime veremiyorum.

Sevgili Keşanpor taraftalarından ve sporseverlerden de böyle bir karar alarak onları Keşanspor maçları ile buluşturamayacağımdan dolayı özür diliyorum. Ama beni de anlayışla karşılayacaklarını umuyorum.

İnanır mısınız Amerika’dan, İngiltere’den, Almanya’dan, Yunanistan’dan ve Türkiye’nin çeşitli illerinde yaşayan Keşanlılardan aldığım telefonlar ve yaptığım görüşmelerde Keşanspor maçlarını kendilerine sunduğum ve izleme imkanı yarattığım için kendilerinden teşekkürler aldı ve olumlu tepkiler aldım.

Ayrıca yine bu sevgili hemşehrilerimizden de özür diliyorum

Ama bence asıl özür dilemesi gereken biri varsa o da ben değilim herhalde aslında…

Kimin özür dilemesi gerektiği çok açık ve net olarak ortada herhalde sevgili  okurlarımız…

Bundan böyle benim için Keşanspor bitmiştir…

 

Kalın sağlıcakla…

 

Erdogan Demir

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL