Güncel Spor Okuma Sayısı: 8

Keşanspor Halı sahası onarım bekliyor…

Özgün Yapı Konutlarının yakınlarında bulunan ve bakımsız bir şekilde bekleyen Keşanspor halı sahasının onarılması isteniyor. Güray Koşan‘ın Keşanspor Kulübü Başkanı olduğu dönemde bin bir zorlukla, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Ürek..

Keşanspor Halı sahası onarım bekliyor…

Özgün Yapı Konutlarının yakınlarında bulunan ve bakımsız bir şekilde bekleyen Keşanspor halı sahasının onarılması isteniyor.

Güray Koşan‘ın Keşanspor Kulübü Başkanı olduğu dönemde bin bir zorlukla, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Ürek ve  özellikle zamanın  Tugay Komutanı Mustafa Kemal Tutkun‘un da büyük gayretleri ile kulübe gelir elde etmesi amacıyla yaptırılan halı saha zaman içerisinde Keşanspor Yönetim Kurullarının ilgisizliği sayesinde bu hale geldi.

Halı sahanın tel örgülerinin ve kale direklerinin yıkıldığı görüldü. Bakımsızlıktan tamamen yıkılmak üzere olan Keşanspor halı sahasının onarılması bekleniyor.

Vatandaşlar, “Keşanspor’a gelir elde edilmesi amacıyla yapılan halı saha yıllardır atıl durumda. Bu tip tesislerin Keşan’a kazandırılması gerek. Yapılacak onarım çalışmalarının ardından halı saha yeniden kullanılabilir hale gelir. Gereken çalışmaları yapılmasını bekliyoruz.” dedi.

Keşanspor Kulübü Başkanı Mustafa Çelik‘in halı saha ile ilgili yapılan bu eleştiriler ile ilgili ne şekilde bir açıklama yapacağı da merakla bekleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL