Keşanspor Kulübü’nden Bir Vefasızlık Daha…

Keşanspor Kulübü’nden Bir Vefasızlık Daha…

Keşanspor’da uzun yıllar forma giyen ve daha sonra da Antrenörlüğünü yapan ve 2 Ocak 2008 tarihinde hayatını kaybeden Enercin Uygun’un 10 ölüm yıl dönümünde Keşanspor Kulübü tarafından unutulması bir kez daha vefasızlığı ortaya koydu. Keşanspor Kulübü’nden konuyla ilgili bir açıklama yapılmazken Keşanspor Kulübü eski müdürlerinden Hasan Ayaroğlu’nun sosyal medya Facebook sayfasında “Seni Özlüyoruz” başlıklı bir...

Haberin Tarihi: 4 Ocak 2018 - Okunma Sayısı:565 defa okundu.

Keşanspor’da uzun yıllar forma giyen ve daha sonra da Antrenörlüğünü yapan ve 2 Ocak 2008 tarihinde hayatını kaybeden Enercin Uygun’un 10 ölüm yıl dönümünde Keşanspor Kulübü tarafından unutulması bir kez daha vefasızlığı ortaya koydu.

Keşanspor Kulübü’nden konuyla ilgili bir açıklama yapılmazken Keşanspor Kulübü eski müdürlerinden Hasan Ayaroğlu’nun sosyal medya Facebook sayfasında “Seni Özlüyoruz” başlıklı bir açıklama yayınlayarak Uygun’u ölüm yıldönümünde andığı gözlendi.

Ayaroğlu’nun bu paylaşımının altına Keşansporlu bir çok kişinin yorumlar yaparak Uygun’u andıkları da gözlendi.

Enercin Uygun’un ölümünün 10.yıl dönümünde bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

www.kesanpostasi.com

 

Anahtar Kelime: ,

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı