TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.317
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 22.687
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 198
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.366
Spor
 • Okuma Sayısı: 137

 • Keşanspor Kulübü’nün haftalık basın toplantısı bugün gerçekleştirildi.

  Keşanspor Antrenörü Fatih Anlar tarafından yapılan ve saat 13.00 sıralarında başlayan toplantıya, takım oyuncularından Cihan Yeşilırmak ve Çağdaş Kandil de katıldı. Toplantıda ilk olarak futbolcular kendilerini tanıttı. Futbol hayatına Keşanspor’da..

  Keşanspor Kulübü’nün haftalık basın toplantısı bugün gerçekleştirildi.

  Keşanspor Antrenörü Fatih Anlar tarafından yapılan ve saat 13.00 sıralarında başlayan toplantıya, takım oyuncularından Cihan Yeşilırmak ve Çağdaş Kandil de katıldı.
  Toplantıda ilk olarak futbolcular kendilerini tanıttı.

  Futbol hayatına Keşanspor’da başladığını belirten Cihan Yeşilırmak, “Birçok kulüpte mücadele ettim. Ancak 31 yaşında anjio oldum ve futbola ara verdim. Yıllar sonra tedavimi yürüten doktorlar yeniden futbol oynayabileceğini söyledi. Bu sırada bizleri yetiştiren Antrenörümüz Fatih hocamız da beni arayarak ‘Keşanspor için sana ihtiyacımız var. Bizlere yardım eder misin?’ dedi ve seve seve geleceğimi söyledim. Şimdi futbola başladığım yerde yeniden Keşanspor’dayım. Keşanspor’un hak ettiği yerde olması için elimden gelen mücadeleyi vereceğim. Ligte iyi gidiyoruz. Takım uyumumuz çok güzel. Bu hafta da galip geldiğimiz için mutluyum.” dedi.

  Daha sonra söz alan Çağdaş Kandil de 16 yaşında olduğunu ifade ederek şunları söyledi: “Bu yaşta bana A takımda oynama fırsatı veren Fatih hocama çok teşekkür ediyorum. Bana güvendi ve forma şansı tanıdı. Ben de bu şansı en iyi değerlendirmek için elimden geleni yapıyorum. İnşallah Keşanspor’u şampiyon yapıp bir üst lige çıkaracağız.”

  Basın toplantısında son olarak konuşan Fatih Anlar da sağ tarafından tecrübeli bir oyuncunun, sol tarafında da genç ancak çok istekli bir oyuncunun oturduğunu kaydederek, “Herkes Keşanspor için elinden geleni yapıyor. Cihan kardeşimizin tecrübesinden faydalanıyoruz ve takıma ağabeylik yapıyor. Çağdaş kardeşimizin de genç ve dinamik yapısından faydalanıp takıma güç katıyoruz. Hepsinin ayağına sağlık.” dedi.

  Son hafta oynadıkları 18 Kasım Kurtuluş maçında 9 gol atmalarına rağmen kalesinde 3 gol gördüklerini vurgulayan ve “Bu 3 gol bize yakışmadı” diyen Fatih hoca, daha çok çalışacaklarını söyledi.

  Önümüzdeki hafta Keşan’ın diğer takımı olan Keşan Kültürspor ile karşılaşacaklarının altını çizen Fatih Anlar, maçın İpsala’da oynanacağını ve saat 12.00’de başlayacağını belirterek, tüm Keşanlı taraftarları maçı izlemeye davet etti.

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL