Güncel Spor

Keşanspor, lige katılmayacak mı? …

Keşanspor, lige katılmayacak mı? …

2015/2016 Futbol sezonunda Edirne Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Keşanspor’un yeni sezonda lige katılmayacağı iddiaları gündemdeki yerini korurken, elde edilen bilgilere göre Keşanspor Yönetimi yeni sezonda Keşanspor’un lige katılmayacağını Edirne Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na sözlü olarak bildirdi.

kesanspor-logo12-300x3001111

Edirne ASKF yetkililerinin bu konuda Keşanspor’dan yazılı bir talep bekledikleri de gelen bilgiler arasında.

Öte yandan bu konuda Keşanspor Yönetim Kurulu’nun herhangi bir açıklama yapıp yapmayacağı da spor kamuoyunda merakla bekleniyor.

Bilindiği gibi, Keşanspor Kulübü Başkanı Mustafa Çelik ve  eski kulüp başkanları Zafer Sarıkeçe ve Sadi Kuru ile kamuoyunda kulüple ilgili çeşitli tartışmalar yaşanmıştı.

Sarıkeçe ve Kuru’da Keşanspor’un yeni sezonda lige katılmayacağı iddialarını yüksek sesle kamuoyunda dillendirmişlerdi.

Şimdi spor kamuoyu Keşanspor’un yeni sezonda Edirne Süper Amatör Lige katılıp katılmayacağını merakla bekliyor.

YORUMLAR (2)

  1. Onur diyorki:

    Belgeler hala verilmiş değil diyorsun bu kadar meraklıysan gelir yönetime girersin ama yönetimde olmadığına göre sende tırpancı grubundan olmalısın bu takımı bitirdiniz ulan hepinize ayrı ayrı lanet olsun biri paraları indirir kaçar, biri malzemeden çalar, mobilyacı açar zengin olur, biri tombaladan koyar öteki düğün salonunu kiralar, muhasebecinin biri köşeyi dönerde gider ama kimse ondan hesap sormaz herkesin sus payını verir büyük başkan olur.. Biri futbolcudan komisyonculuk yapar diğeri icraya verir bir diğeri tribünde abilik yapar sonra gider anafartlarspora destek keşanspora köstek olur sonra bu şahısların arkasından konuşan kişilerde klüpten uzaklaştırılınca onlara destek olur olum bırakın bu boş lafları bu kulübün bu hale gelmesinin teksorumluları keşanlılardır sizler oldukça KEŞAN da futbol bir adım ileri gidemez pis ellerinizi çekin !!

  2. HASAN diyorki:

    KATILACAK BİR KULÜBÜN HAZIRLIKLARI OLUR ÖYLE BİR HAZIRLIK GÖREBİLİYORMUYUZ
    LİGE KATILIM İÇİN GEREKLİ BELGELER BU GÜN İTİBARİYLE ASKF HALEN VERİLMİŞ DEĞİLDİR
    ORTADA TAKIM YOK AMA YÖNETİM VAR. FESİH EDİLECEK KULÜP NİYE LİGE KATILSIN

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL