Keşanspor Taraftarının Vefası…(Videolu Haber)

Keşanspor Taraftarının Vefası…(Videolu Haber)

Keşanspor kafilesinin 7 Ocak 2012 tarihinde Alanya’ya kampa giderken otobüsün uçuruma yuvarlanması sonucu meydana gelen kazada 2 futbolcusunun hayatını kaybetmesi, 20 futbolcu ile o dönemdeki kulüp başkanı Sadi Kuru’nun da yaralandığı kazanın 5.yılında Keşanspor taraftarı bir grup tarafından 4 Ocak 2017 Çarşamba günü mevlidi şerif okutuldu. Güner Yıldız ve Can Çetinkaya ve Keşanspor’un eski antrenörlerinden...

Haberin Tarihi: 5 Ocak 2017 - Okunma Sayısı:1473 defa okundu.

Keşanspor kafilesinin 7 Ocak 2012 tarihinde Alanya’ya kampa giderken otobüsün uçuruma yuvarlanması sonucu meydana gelen kazada 2 futbolcusunun hayatını kaybetmesi, 20 futbolcu ile o dönemdeki kulüp başkanı Sadi Kuru’nun da yaralandığı kazanın 5.yılında Keşanspor taraftarı bir grup tarafından 4 Ocak 2017 Çarşamba günü mevlidi şerif okutuldu.

6 4

Güner Yıldız ve Can Çetinkaya ve Keşanspor’un eski antrenörlerinden Enerji Uygun için Hersakzade Ahmet Paşa Camii’nde okutulan mevlidi şerife Keşasnpor’un eski kulüp başkanlarından Güray Koşan ve Sadi Kuru, Keşanspor 1959 Kulübü Antrenörü Fatih Anlar, Anafartalarspor Antrenörü Mehmet Hardal,Keşanspor’un bazı eski kulüp yöneticileri ile Uygun ailesi ile kazada otobüste olan takım kaptanı Yaver Tetik ile az sayıda taraftar katıldılar.

3 2

Mevlide Keşanspor Kulübü Başkanı Mustafa Çelik ile yönetim kurulundan ve kazada otobüsten yaralı olarak kurtulan futbolculardan Özdemir Deniz ve Rıfat Aras’ın katılmaması dikkatleri çekti.

1

Taraftarlar adına konuşan Rıdvan Arık, kazada hayatını kaybeden Güner ve Can’ın Keşanspor’un şehidi olduğunu belirterek “Bu kardeşlerimizi hiç bir zaman unutmadık ve unutmayacağız. Unutursak bu Keşan’ın ayıbıdır. Bugün bir kez daha Güner ve Can’ı  ve yine Keşanspor’a futbolcu ve antrenör olarak uzun yıllar hizmet veren Enerji Uygun hocamızı rahmet ve minnetle anıyoruz” dedi.

11

Mevlide katılan Yaver Tetik’te, kazada hayatlarını kaybeden Güner ve Can’ı bir kez daha rahmet ve minnetle andığını belirterek “Bu organizasyonu yapan gerçek Keşansporlu taraftarlara teşekkür ediyorum. Bugün bu mevlide daha fazla bir katılım olmasını umut ediyordum. Ama bakıyorum bu ilgi ve alaka bence yetersiz” şeklinde konuştu.

(Fotoğrafların büyük halini görmek için üzerine tıklayınız)

Mevlidin ardından konuklara pilav ayran ikram edildi.

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı