Köşe Yazısı

Keşanspor ve Keşanspor 1959’un Şahsıma Karşı Tutumlarını Kınıyorum…

Keşanspor ve Keşanspor 1959’un Şahsıma Karşı Tutumlarını Kınıyorum…

     3   

 Erdoğan DEMİR

edemir@kesanpostasi.com

 

Sevgili okurlarım uzun zamandan beri sizlerle bir yazı paylaşmamıştım. Yılın bu son günlerine yaklaştığımızda yeni bir yazıyla tekrar sizlerle olmayı düşündüm ve bu yazıyı yazmaya karar verdim.

Biliyorsunuz Keşanspor’un kapanma sürecine girmesi ve mahkemelik olmasının ardından, Keşan’da spor programı yaptığım ve Cumartesi günleri Keşan FM’de yayınlanan Spor Zamanı Programı’na 2 yıldan bu yana devam etmekteyim.

Bu süreçte Keşanspor’da yaşananların kamuoyuna anlatılabilmesi için Keşanspor Başkanı Sayın Mustafa Çelik’e defalarca çağrıda bulunmama rağmen kendisi ne bu çağrılarımıza cevap verme nezaketi gösterdi ne de programımıza katıldı.

Oysa bizim buradaki amacımız Keşanspor da yaşananları en yetkili ağız olan kulüp başkanı Mustafa Çelik’in ağzından Keşan daki spor kamuoyu ile paylaşmasına olanak tanımak ve spor kamuoyunun da Keşanspor da neler olup bittiğini bilmesine yardımcı olmaktı.

Ama her ne hikmetse Sayın Çelik yaklaşık 2 yıldan bu yana maalesef Keşan FM’deki Spor Zamanı programımıza katılmaktan hep kaçtı ve nezaketen bir cevap bile vermedi.

Programımızda Sayın Çelik’in 2015 yılı Ağustos ayında Keşanspor’un borçları ile ilgili yaptığı basın açıklamasını kendi sesinden verdik ve kamuoyu Keşanspor’un borcunun Çelik’in ağzından yaptığı açıklamada 252 bin TL olduğunu öğrendi.

Yani Keşanspor 252 Bin TL’lik bir borç için kapatılmak isteniyordu. Bizler de bu kulüp 252 bin TL için mi kapatılmak isteniyor diye soruyorduk ama tabi buna cevap verecek bir muhatap bulamadık ve bulamayacağız da.

Yine yeni kurulan baştan Paşayiğitspor adını taşıyan sonra Keşan Belediyespor olan ve son olarak da Keşanspor 1959 olarak Keşanspor’un yerine lanse edilmek istenen kulübümüze de gelecek olursak, maalesef bu kulübümüzde her nedense beni yaptıkları basın toplantılarına çağırmaktan kaçınırken yine Keşan FM’de yaptığım Spor Zamanı Program’na bütün çağrılarımıza rağmen katılmamakta ısrar ettiler.

Ben buradan Keşanspor 1959 Kulübü Başkanı kardeşim Adnan Akıncıoğlu’na da sesleniyorum .Sevgili kardeşim sen neden bu programa katılmıyorsun. Ayrıca kulübün yaptığı basın toplantılarına çağrılmadığımı ve burada şahsımın neden hedef alındığını belirtmeme rağmen bana böyle bir şey olamaz şeklinde cevap veriyorsun.

Ama değişen hiç bir şey olmuyor ve yine eski tas eski hamam davası şahsıma karşı bir kindarlık devam ediyor. Hatta programa antrenör ve futbolcu da gönderebilirsiniz dememe rağmen bunu da olumlu karşılamadınız. Ben Keşan’da spora hem www.kesanpostasi.com sitem ile hem de Keşan FM’de gerçekleştirdiğim Spor Zamanı Programı ile katkı vermeye çalışmaktayım. Ancak maalesef siz de Keşanspor 1959 Kulübü olarak bana karşı tavırlarınızı sürdürmeye devam ediyorsunuz. Son olarak size yaptığım çağrıdan sonra baştan bana programa katılacağınızı belirttiniz programa son 1 gün kala İstanbul’da olacağınızı beyan ettiniz, ancak o cumartesi İstanbul’da olacağınızı beyan etmenize rağmen Keşan’daki iş yerinizde idiniz. Bunun takdirini sevgili spor kamuoyuna bırakıyorum. Bunun nedenini bir türlü anlayamıyorum.  Acaba bu davranışın altında Keşanspor ile ilgili yaptığım yayınlar ve Mustafa Çelik ağbinin sana telkinleri mi var? Umarım bu konuda kamuoyuna ve bana bir açıklama yaparsın sevgili kardeşim. Buradan da şunu belirtmek istiyorum, ne Keşanspor Başkanı Sayın Mustafa Çelik’i ne de Keşanspor 1959 Kulübü Başkanı Sayın Adnan Akıncıoğlu’nu bir daha Spor Zamanı Programı’na davet etmeyeceğim. Ancak kendileri programa katılmak istediklerini belirtirlerse yine de Spor Zamanı programı kendilerine açıktır. Biz kimseye  karşı bir tavır ve tutum içinde değiliz. Bunun da kamuoyunca bilinmesini istiyorum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL