Manşet Spor

Keşanspor’da şok gelişme…Ayaroğlu, görevinden ayrıldı

Keşanspor’da şok gelişme…Ayaroğlu, görevinden ayrıldı

 

 

1992 yılından bu yana Keşanspor Kulüp Müdürlüğünü yürüten Hasan Ayaroğlu, iş akdini haklı nedenlerinden dolayı fesh ederek görevinden ayrıldı.

Konuyla ilgili yazılı basın açıklaması yapan Ayaroğlu, şöyle konuştu: “10.01.2013 tarihinde 1992 yılından bu yana aralıksız olarak yürüttüğüm Keşanspor Kulübü Derneği Kulüp Müdürlüğü’nden  iş akdimi haklı nedenle fesih etmem nedeniyle ayrılmış bulunmaktayım.  Görev yaptığım süreç içersinde beraber çalıştığım Keşanspor Yöneticilerine, çalışanlarına, sporcu arkadaşlarıma, basın mensuplarına ve vefakar Keşanspor taraftarına her şey için teşekkür ederim. Bundan sonraki çalışmalarda kendilerine başarılar diler, kalbimin her zaman Keşanspor ile birlikte atacağını değerli basın mensupları huzurunda bildiririm. 10.01.2013 itibariyle Keşanspor Kulübü Derneği ile aramda hiçbir hukuki ilişki kalmamıştır. 3. kişilere ve tüm Keşan Kamuoyuna önemle duyurulur.”

 

 

YORUMLAR (2)

  1. Nevzat KARADUĞAN diyorki:

    Haklı nedenlerle dediğiniz. Bir olumsuzlukmu oluştu tam bir açıklama yapılmamaış.

    • kesanpostasi diyorki:

      Nevzat ağbi sizin bu sorunuzun muhatabı istifa eden Hasan Ayaroğlu biz bu sorunuza cevap veremeyiz site olarak. Sonuçta bu bizim açıklamamız değil. Hasan Ayaroğlu’nun açıklaması.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL