Köşe Yazısı

Keşanspor,sitemizi yok mu sayıyor?…

Keşanspor,sitemizi yok mu sayıyor?…

Erdoğan DEMİR

edemir@kesanpostasi.com

 

 

27 Temmuz 2012 tarihinde yayına başlayan sitemiz bugüne kadar imkanlar ölçüsünde her türlü haberi okuyucularına vermeye gayret gösterdi.

Sitemiz görüntülü haber konusunda da hassasiyet göstererek haberleri görüntülü vermeye çalıştı.

Bunun yanı sıra spora ayrıca bir önem vermeye başladık.

Belki de Keşan’da ilk defa, Keşan’da hangi takımımızın maçı varsa o maçları komple çekerek 90 dakikasını sitemiz üzerinden okuyucularımıza ve dolayısıyla izleyicilerimize taşımayı başardık.

2012/2013 sezonunda bugüne kadar Keşan’da oynanan karşılaşmaları yayınladık.

Ayrıca Spor Zamanı adlı bir program yaparak, burada Keşan sporunu kulüplerimizin tartışmasına açtık. Kimi zaman bir maçı enine boyuna analiz ettik.

Kimi zaman sporda bugüne kadar konuşulamayanları taraflarıyla konuşmaya çalıştık.

Keşan’da uzun yıllardan beri eksikliği hissedilen kulüplerin birlikteliği anlamında Keşanspor, Anafartalarspor,Keşan Gençlik ve Keşan Gücü kulüplerimizin başkanlarını bir araya getirerek, Keşan’da kulüplerin nasıl bir araya gelebileceklerini, nasıl birlik beraberlik içersinde olabileceklerini tartıştık ve çözüm yollarını bulmaya çalıştık.

Yeri geldi futbolcularımızı, sporcularımızı ve antrenörlerimizi konuk ettik.

Site olarak ayrıca 15 Aralık 2012 tarihinde Mustafa Çulcu, Tulgay Kerimoğlu, Kamuran Yavuz, Fariz Tuncel, Şeref Aldanmaz ve Fatih Anlar’ın panelist olarak katıldıkları “Türkiye’de ve Trakya’da Futbol ” konulu bir panel düzenledik.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda düzenlediğimiz bu panel maalesef Trakya’nın birlik ve beraberlik içersinde olamadığının simgesi gibiydi.

Bu paneli topu topu 30 kadar izleyici izledi.

Panelimizde gönül isterdi ki  ,bana göre önemli olan ve Keşan sporu ile kendilerine  önemli derecede hizmet ettiğimize inandığım Keşanspor ve Anafartalarspor takımın oyuncuları da o koltuklarda olsun ve önemli konuklarımızın katıldığı bu paneli izleselerdi.

Ama olmadı. İki takımımız oyuncuları maalesef bu panelimize katılmadı.

Panelimize Anafartalarspor Kulübü Başkanı Alaattin Topalak, Keşan Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Sadun İrcan, Keşanspor Genel Kaptanı Nejat Çabuk ile 30’ya yakın izleyici katıldı maalesef.

Ben bu hafta içerisinde yaşanan bazı olaylardan da bahsederek tarafıma ve sitemize haksızlık yapıldığı inancını taşımaya başladığımı buradan sizlere aktarmak istiyorum sevgili okurlarım.

Tarih 9 Ocak 2013 Çarşamba Keşanspor Kulübü Basın Sözcüsü Kamil Filiz saat 16.00’da bir basın toplantısı düzenliyor. Ama sitemiz bu basın toplantısına davet edilmiyor.

10 Ocak tarihinde kendisi ile görüştüğüm ve basın toplantısına çağrılmadığım için teessüflerimi ve üzüntümü ilettiğim Keşanspor Basın Sözcüsü Kamil Filiz, “Basın toplantısına çağrıları kulüp müdürümüz Hasan Ayaroğlu yapıyor demek seni unutmuş “diyerek bana cevap verdi.

Tarih 9 Ocak 2013, Spor Zamanı Programı için daha önceden görüştüğümüz Keşanspor Antrenörü Serkan Bayraktar rahatsız olduğunu beyan ederek bu programa diğer Antrenör Nevruz Kaldı ve bir futbolcunun katılabilmesi için Nevruz Kaldı’yı arayacağını söylüyor. Ancak program çekimine 2 saat kala kendisini aradığım Bayraktar, Nevruz Hoca’ya ulaşamadığını ve Keşanspor olarak bu programa katılamayacaklarını bana iletiyor.

9 Ocak akşamı çektiğimiz programa hafta sonu oynanacak Keşan derbisi öncesi Keşanspor hocası ve 1 futbolcusu ile Anafartalarspor hocası ve 1 futbolcusunu konuk almak istemiştim. Buradaki amacımız Keşan’ın bu iki güzide kulübünün bu önemşli derbi öncesi kamuoyuna verecekleri mesajlara aracı olmaktı.

Bu programa Keşanspor tarafından kimse katılmayınca, Programı Anafartalarspor ve Keşan Gençlik’ten gelen konuklarla çektik ve yayına verdik.

Tarih 11 Ocak 2013 Cuma yine Keşanspor Antrenörü Serkan Bayraktar saat 14.00’te bir basın toplantısı düzenliyor.Ama yine bu toplantıya sitemiz davet edilmiyor.

Bu iki olay benim ve sitemin spora bu kadar hizmet etmeye çalışırken bazı şeylerden dışlanmaya çalışıldığını çağrıştırmaya başladı bende.

Bu durumu değerli kamuoyunun ve sporseverlerin takdirine bırakıyor ve Keşansporlu yönetici ve teknik kadronun bu yaptığı hatadan dönmesini bekliyorum.

www.kesanpostasi.com olarak istenmiyorsak bunu bilelim ve biz de buna göre hareket edelim.

Bu konuda Keşanspor Yönetim Kurulu’ndan gerekli açıklamayı bekliyorum.

 

YORUMLAR (2)

  1. Aksun diyorki:

    Hey gidi Erdogan Abim… Kime soyluyorsun. Yillardir soyluyorsun dinleyen mi var! Ama tebrik ediyorum yine de seni. Don Kisot gibi tek basina mucadeleye devam. Keske sana destek olabilsem…

    • kesanpostasi diyorki:

      Sağol Aksun, ben tek başıma da kalsam doğru bildiklerimi söylemeye ve yazmaya devam edeceğim. Elbet bir gün belki bir gün beni anlar. Sağol desteğin için.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL