Keşanspor’un Vefasızlığı…

    Erdoğan DEMİR edemir@kesanpostasi.com     Sevgili okurlarım bu yazı 7 Ocak 2017 tarihinde yazdığım yazının hemen hemen aynısı ufak tefek değişiklikle bu yazıyı sizlere sunuyorum. Öyle tahmin ediyorum ki bu yazı yıllarca değişmeyecek bir yazı olacak.Ne zaman ki Keşanspor Başkanı Mustafa Çelik ve yönetim kurulu bu dediklerimi haklı bularak kazada forması için hayatını...

Yazar: Erdogan Demir - Yazının Tarihi: 8 Ocak 2018 - Okunma Sayısı:519 defa okundu.

    Erdoğan DEMİR

edemir@kesanpostasi.com

 

 

Sevgili okurlarım bu yazı 7 Ocak 2017 tarihinde yazdığım yazının hemen hemen aynısı ufak tefek değişiklikle bu yazıyı sizlere sunuyorum.

Öyle tahmin ediyorum ki bu yazı yıllarca değişmeyecek bir yazı olacak.Ne zaman ki Keşanspor Başkanı Mustafa Çelik ve yönetim kurulu bu dediklerimi haklı bularak kazada forması için hayatını kaybeden futbolcularını ve bu kulübe hizmet eden Enerjin Uygun’u unutmayacaklar ve mevlide katılacaklar veya anma ile ilgili açıklamalar yapacaklar. Bu yazı o zamana kadar değişmeyecek maalesef.

İşte O Yazı…

7 Ocak 2012 Keşanspor için önemli ve unutulmaması gereken bir tarih.

Biliyorsunuz sevgili okurlarım 7 Ocak 2012 tarihinde Antalya’ya kampa giden Keşanspor Kafilesini taşıyan otobüsün devrilmesi ile bir kaza yaşanmış ve bu kazada Güner Yıldız ve Can Çetinkaya adlı iki sporcumuz yaşamını yitirmiş, 20 sporcumuz ile o dönemin kulüp başkanı Sadi Kuru’da kazada yaralanmışlardı.

Bu kaza tüm Keşan ile spor camiasını yasa boğmuştu.

Kazanın 6.yıldönümünde 7 Ocak 2018 Pazar günü akşamı bir grup vefakar ve cefakar Keşansporlu taraftarlar tarafından Hersakzade Ahmet Paşa Camii’nde Güner, Can ve Keşanspor’un eski futbolcusu ve antrenörlerinden Enerji Uygun için bir mevlidi şerif okutuldu.

Mevlide,  Keşanspor’un eski kulüp başkanlarından ve o dönemde kulüp başkanı olan ve kazada yaralanan Sadi Kuru da katılarak taraftarların bu organizasyonuna katılarak, kazanın 6. yıldönümünde onlara destek verdi.

Bu mevlide maalesef Keşanspor Kulübü’nün şu anki başkanı Mustafa Çelik ile yönetim kurulundan kimsenin katılmaması da dikkatlerden kaçmadı.

Çelik ve yönetim kurulunun vefasız davranışını buradan kınıyorum.Bu forma için şehit olan ve hayatlarını kaybeden bu gençler için bir açıklama yapmak ve taraftarın düzenlediği mevlide katılarak onlara vefalarını göstermek acaba çok mu zor idi? 

Bunu da buradan merak ediyorum. Gerçi benim bütün söylemlerimi ciddiye almayan ve hiç bir şekilde beni muhatap kabul etmeyen Sayın Çelik ve yönetim kurulu ile Güner Yıldız ve Can Çetinkaya kardeşlerim için bir kez daha muhatap olduğumu ve bana veya kamuoyuna gerekli açıklamayı yapmayacaklarını bildiğimi buradan belirterek, başkan Çelik ve Keşanspor Yönetim Kurulu’nun bu hareketini ve davranışını siz sevgili okurlarıma ve Keşanspor Camiasına bırakıyorum.

Bir kez daha Enerjin Uygun, Güner Yıldız  ve Can Çetinkaya’yı rahmet ve minnetle anıyor, ailelerine ve Keşanspor Camiasına sabır ve başsağlığı diliyorum.

Umarım bundan sonraki 7 Ocaklarda Güner ve Can’ı unutmayacak yönetimler bu kulübün başında olur.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı