Siyaset Okuma Sayısı: 26

Kesimoğlu’ndan AKP ve MHP’ye Ziyaret

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu, AKP ve MHP İl Yönetimlerini ziyaret etti. Kesimoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Fettah Aygün, Tahsin Gençay ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte ilk olarak göreve..

Kesimoğlu’ndan AKP ve MHP’ye Ziyaret

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu, AKP ve MHP İl Yönetimlerini ziyaret etti.

IMG_8586 [] IMG_8603 [] IMG_8613 [] IMG_8572 []

Kesimoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Fettah Aygün, Tahsin Gençay ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte ilk olarak göreve yeni seçilen AKP İl Başkanı Alper Çiler’i ziyaret etti.

Çiler ve yönetim kurulu üyeleri Kesimoğlu’nu makamında misafir etti.

IMG_8553 [] IMG_8546 []

Çiler, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Kırklareli için yapılması gereken ne varsa destek vermeye hazır olduklarını söyledi.

IMG_8560 [] IMG_8558 []

AKP, ziyaretinin ardından Kesimoğlu ve beraberindekiler MHP İl Başkanı Kürşad Yamaner’i makamında ziyaret ettiler.

IMG_8494 [] IMG_8465 []

Yamaner’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Başkan Kesimoğlu ile beraberindekilere teşekkür etti.

Kesimoğlu’da AKP’li ve MHP’li Belediye Meclis üyeleri ile uyumlu çalıştıklarını belirterek’’ AKP ve MHP il Başkanlığına seçilen değerli yöneticilerini yeni görevlerinde başarılar dilemek üzere ziyaret ettik. Bizleri çok iyi ağırladırlar. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Biz parti gözetmeksizin Kırklareli’ni daha iyi bir yere getirmek adına çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu dostluk ve işbirliğinden dolayı çok mutluyuz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği ‘’Söz konusu vatansa gerisi teferruattır’’ sözü gibi bizde diyoruz ki ‘’Söz konusu Kırklareli ise gerisi teferruattır’’diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL