HESABIM
Üye Ol

Keşkek Festivali 1 Eylül’de

Keşkek Festivali 1 Eylül’de

Yenimuhacir Kültür ve Dayanışma Derneği (YENKÜLDER) tarafından, Yenimuhacir Belediyesi, Keşan Belediyesi, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ile Keşan Ticaret Borsası’nın desteğiyle hazırlanan “4. Keşkek Şenliği” 1 Eylül 2019 Pazar günü yapılacak.   Yenimuhacir Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek şenlik, saat 14.30’da başlayacak. Keşkek Şenliği programı kapsamında; Yenimuhacir ve keşkek ile ilgili tanıtım konuşması yapılacak, ödül ve plaketler verilecek,...

Haberin Tarihi: 31 Ağustos 2019 - Okunma Sayısı:415 defa okundu.

Yenimuhacir Kültür ve Dayanışma Derneği (YENKÜLDER) tarafından, Yenimuhacir Belediyesi, Keşan Belediyesi, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ile Keşan Ticaret Borsası’nın desteğiyle hazırlanan “4. Keşkek Şenliği” 1 Eylül 2019 Pazar günü yapılacak.

 

Yenimuhacir Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek şenlik, saat 14.30’da başlayacak.

Keşkek Şenliği programı kapsamında; Yenimuhacir ve keşkek ile ilgili tanıtım konuşması yapılacak, ödül ve plaketler verilecek, Muhacir Kadınlar ve Lalacık Halk Oyunları ekipleri gösterilerini sergileyecek, Keşan Belediye Bandosu gösterileri yapacak, misafirlere keşkek ikram edilecek.

Geç saatlere kadar sürecek şenlikte, yöresel oyunlar ve müzik etkinliklerini yanı sıra,Can Yılmaz ve Grup Dörtyol sahne alacak.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı