Güncel Manşet

KİAd “Yüzümüzü birbirimize dönersek Keşan kazanır, bölge kazanır”

KİAd “Yüzümüzü birbirimize dönersek Keşan kazanır, bölge kazanır”

 

Keşan İş Adamları Derneği (KİAD) Yöneticileri’nin Keşan TSO’nun yeni hizmet binasına gerçekleştirdikleri ziyarette konuşan Mustafa Helvacıoğlu, “Yüzümüzü birbirimize dönersek Keşan kazanır, bölge kazanır” dedi.

Keşan İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Özbek, Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Sayan ve Dernek Müdürü Süleyman Özmen, Keşan TSO’nun yeni hizmet binasına hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

12 Ekim Cuma günü saat 15.00’da gerçekleştirilen ziyarette KİAD Yöneticilerini, Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kabakan, Genç Girişimciler Komitesi Yönetim Kurulu Başkanı Olgaç Çelik ve Genel Sekreter Erdem Başak karşıladı.

Bir süre yeni hizmet binasının çalışma katlarını gezen konuklar daha sonra yönetim kurulu toplantı salonuna geçerek burada yeni hizmet binası ile ilgili fikirlerini ve Keşan TSO ile KİAD arasındaki uyumlu çalışmaları değerlendirdiler.

Konuşmasında sivil toplum örgütlerinin önemine vurgu yapan Mustafa Helvacıoğlu şunları kaydetti;

“KİAD her alanda Keşan’a idareci üretmiştir, bu yüzden KİAD’ı çok önemsiyoruz. Birçok ortak çalışmaya imza attık, yeni hizmet binamıza geçiş süresinde bu ortak çalışmalara bir süredir ara versek de bu çalışmalar bundan sonraki günlerde de artarak devam edecektir. Öncelikle 17 Ekimdeki organizasyonunuza katılarak, üyelerimizin de aranızda olması vesilesiyle orada Keşan TSO’yu temsil edeceğiz. Keşan sürekli gelişiyor ve bunda sivil toplum örgütlerinin payı çok büyük. Yüzümüzü birbirimize dönersek Keşan kazanır, bölge kazanır.”

Helvacıoğlu’nun ardından konuşan KİAD Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Özbek’te yaptığı konuşmada, “Bizler, dernek olarak her zaman Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nı örnek aldık. Her türlü etkinliğimizde bizlere destek olduğunuzu biliyor ve bundan memnuniyet duyuyoruz. Yeni hizmet binanızı da çok beğendik. Bölgeye değer kattığınızı ifade etmek istiyorum. İnşallah hep birlikte kullanmak dileğiyle, bölgemize hayırlı olsun” dedi.

Konuşmaların ardından toplantı devam etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL