Köşe Yazısı

KIBRIS’TA YANGIN VAR!

Yavru vatanda olaylar birçok sıkıntılar meydana geliyor. Bunların aslında en büyük problemi ise aziz şehitlerimizin hakkını unutmasıdır. Hükümet düştü. Anavatana yakın olan parti ise milletvekillerin sıkıntıları da mevcut olunca cumhurbaşkanı..

KIBRIS’TA YANGIN VAR!

Yavru vatanda olaylar birçok sıkıntılar meydana geliyor. Bunların aslında en büyük problemi ise aziz şehitlerimizin hakkını unutmasıdır.

Hükümet düştü. Anavatana yakın olan parti ise milletvekillerin sıkıntıları da mevcut olunca cumhurbaşkanı Ersin Tatar da zor duruma sokuldu.

Bu yapılan ise TÜRKİYE ve KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYET ’ine büyük saldırıdır. Vatan sevdasını ne olarak bilmeyen insanlar hala yüreğinde az da vicdan var ise ülkesine ihanet etmez. İçimizdeki İrlandalılar var.

Kapalı maraş’ın açılması ise gerek rum tarafı veya rum sevdalıların tarafının hoşuna gitmiyor. Ama bunu düşünmemiz gerekir yavru vatanı kaderine bırakamayız. Oradaki hatıralar yalnız bırakılamaz. Ahı olur RAUF DENKTAŞ’ın. Şehit Yüzbaşı Cengiz TOPEL’in. Nasıl açıklarız.

Ülkemiz de artık yalnız bırakalım düşüncesinde olan bir çok gaflette olanlar olabilir. Dünyada bir Türk’ün dahi haklarını korumak bizim vazifemizdir. Onların haklarını yediremeyiz. Savunuruz. Uğrunda can verir. Ama ne bayrak indiririz. Ne de vatan aşkını soldururuz.

Gerekirse dağı eritir türeriz. Çağ açarız, çağ kapatırız. Kıbrıs yalnız değildir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL