Manşet Okuma Sayısı: 52

Kick Boks Federasyonu’ndan Özcan’a Plaket ve Teşekkür Belgesi…

Kick Boks Federasyonu, Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’a, Teşekkür Plaketi ve Teşekkür Belgesi verildi. Federasyon tarafından 22-24 Aralık tarihlerinde Eceabat’ta düzenlenen Kick Boks Şampiyonası’na verdiği katkılardan dolayı Özcan’a,..

Kick Boks Federasyonu’ndan Özcan’a Plaket ve Teşekkür Belgesi…

Kick Boks Federasyonu, Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’a, Teşekkür Plaketi ve Teşekkür Belgesi verildi.

Federasyon tarafından 22-24 Aralık tarihlerinde Eceabat’ta düzenlenen Kick Boks Şampiyonası’na verdiği katkılardan dolayı Özcan’a, Keşan’daki Kick Boks Federasyonu’nun plaketei ve teşekkür belgesi  Murat Ali Güneysu tarafından Özcan’a takdim edildi.

Güneysu Keşan Belediyesi’nin profesyonel ringinin Türkiye Şampiyonası’nda kullanıldığını belirterek “Kick Boks Federasyonu Başkanımız Salim Kayıcı, bu desteği nedeniyle Keşan Belediye Başkanımız Opr. Dr. Mehmet Özcan’a iletilmek üzere plaket ve teşekkür belgesi gönderdi. Bugün de bunları kendisine bizzat takdim ediyorum” dedi.

Özcan da spora ve sporcuya her zaman imkanlar ölçüsünde destek olmaya çalıştıklarını belirterek, plaket ve teşekkür belgesi için Kick Boks Federasyonu Salim Kayıcı ve Yönetim Kurulu’na teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL