Bölgeden Güncel Manşet Siyaset

Kılıçdaroğlu Cebit Fuarında

Kılıçdaroğlu Cebit Fuarında

 

  • İstanbul’daki CHP’li belediyeler, Avcılar, Bakırköy Ataşehir, Beşiktaş, Büyükçekmece, Sarıyer, Silivri, Maltepe, Kartal ve Kadıköy’ün ardından Tekirdağ, Ankara Yeni Mahalle, Çorlu ve Seferihisar belediyesi stantlarını gezen Kılıçdaroğlu, teknolojide belediye  çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 

Özgür Güvenç

İstanbul(Anayurt)- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu  kurmaylarıyla birlikte katıldığı CNR Expo’daki CEBİT fuarında teknolojinin belediyeler tarafından kullanımını inceledi. İlk olarak

 yöresel kıyafetler giymiş genç kız ve Avcılar Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci tarafından karşılanan Kılıçdaoğlu’na Başkan Değirmenci ;Avcılar Belediyesinin gelişen Teknoloji ile nasıl bir belediyecilik hizmeti verdiklerini kısa olarak anlattı. Kılıçdaroğlu CHP standında ise bilgi yarışması yapan bir sistemi inceledi. Yarışmada CHP ile ilgili sorulan soruları cevaplayan Kılıçdaroğlu gelişen teknolojiye ayak uyduran belediyelerin kutladı.

 

Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcıları Sezgin Tanrıkulu, Erdoğan Toprak, Emrehan Halıcı ve Umut Oran İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ile birlikte CNR Expo’daki fuarına gelişi sırasında fuara katılan Belediye Başkanları tarafından  karşılandı.  İlk olarak İstanbul’daki CHP’li belediyeler, Avcılar, Bakırköy Ataşehir, Beşiktaş, Büyükçekmece, Sarıyer, Silivri, Maltepe, Kartal ve Kadıköy’ün stantlarını gezen Kılıçdaroğlu, belediye yetkililerinden çalışmaları hakkında bilgi aldı. Kılıçdaroğlu, daha sonra Tekirdağ, Ankara Yeni Mahalle, Çorlu ve Seferihisar belediye stantlarını ziyaret etti.

 

AK Parti Sosyal İşler Başkanlığı standına da geçen Kılıçdaroğlu, görevlilerle tokalaştı. İstanbul’daki CHP’li belediyelerin standı önünde belediye başkanları ve partililerle hatıra fotoğrafı çektiren Kılıçdaroğlu, CNR Expo dışındaki AKUT Bakırköy ve Beşiktaş Mobil Arama Kurtarma Afet Destek Merkezi tırını da inceledi.

  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL