Siyaset Tarım

Kılınç’tan açıklama “Çiftçimizin randevuları öne alınacak”

ERDOĞAN DEMİR- AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Keşan’a yeni bir alım noktası kurulacağını ve çiftçilerin randevularının öne alınacağını belirten yazılı bir açıklama yaptı. Kılınç’ın açıklaması şöyle;”Hububat alım noktalarıyla..

Kılınç’tan açıklama “Çiftçimizin randevuları öne alınacak”

ERDOĞAN DEMİR- AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Keşan’a yeni bir alım noktası kurulacağını ve çiftçilerin randevularının öne alınacağını belirten yazılı bir açıklama yaptı.

Kılınç’ın açıklaması şöyle;”Hububat alım noktalarıyla çiftçilerimizin randevuları öne alınacak

Keşan’ımızda önümüzdeki hafta yeni  hububat alım noktaları açılacak .26 Haziranda Edirne de 14 noktada başlayan hububat alımı devam ediyor ve Toprak Mahsülleri Öfisinin (TMO ) randevulu olarak günlük 14 bin ton ürün alımı yapıyor.

Keşan’ımızda TMO Lisanslı depolarımızda açılacak olan yeni bir alım noktası üreticilerimizin randevulu sistem dahilinde ürünlerini daha kolay teslim etmesi sağlanacaktır.

Devletimiz çiftçimizin yanında bundan üreticilerimizin hiç şüphesi olmasın.

Yoğunluk sebebiyle randevularda yaşanan sıkıntıyı büyüklerimize ilettik vermiş oldukları  destekler ile çözüme kavuşturuyoruz.

TMO ,ÇKS’ye kayıtlı mahsülün tamamını alarak üreticilerimizin malını yerde bırakmayacağız.

Devletimiz sağolsun,her zaman dediği gibi  Destek bizden ,Gayret sizden diyerek üreticilerimizin yanında olmaya devam ediyor. Bizim  işimiz hizmet etmek , Laf cambazlığı yapmak değil .Bir olmaya ,üreticimizin sesi olmaya devam edeceğiz.“

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL