Siyaset

Kirezci,”Halka dokunacak hizmet yok”

Büşra BİLECEN- Keşan Postası Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Demir’in Keşan’daki siyasi parti ilçe başkanları ile ilgili yaptığı canlı yayın serisi 21 Nisan 2022 Perşembe günü başladı. Keşan Belediyesi’nin 3 yıllık..

Kirezci,”Halka dokunacak hizmet yok”

Büşra BİLECEN-

Keşan Postası Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Demir’in Keşan’daki siyasi parti ilçe başkanları ile ilgili yaptığı canlı yayın serisi 21 Nisan 2022 Perşembe günü başladı.

Keşan Belediyesi’nin 3 yıllık çalışmalarının değerlendirildiği ilk gün canlı yayının dördüncü konuğu Memleket Partisi Keşan Keşan İlçe Başkanı Salih Kirezci oldu.

Kirezci, Keşan Belediyesi Keşan Belediye Başkanı tarafından söylenen “iftar yemeklerimize tüm siyasi parti ilçe başkanları davet edildi ” sözüne karşılık kendisinin iftar yemeklerine davet edilmediğini belirtti.

Kirezci, Biz parti olarak belediye hizmetlerine eleştirisel olarak bakmıyoruz. Hizmet kişilere göre değişir. Ben belediyenin insanlara birebir dokunacak hizmetlere girmesini tavsiye ediyorum. Keşan’a ciddi anlamda para girişi oldu. Ama bu para semt sahaları, mahallelerde parklar bunların yerine istihdam alanında veya insanların hayatın yaşam alanına bire bir dokunacak alanlara yatırım yapılmasını arzu ederdim. Bu anlamda düşünürsek çok başarılı diyemem. “şeklinde konuştu.

Kirezci,  , Helvacıoğlu ile Keşan Belediyesi’nin muhalefet grubu ile ve muhalefet grubunun  da belediye başkanı ile arasındaki ilişkilerinin de çok zayıf olduğunu ve Yerel seçimlerde halkın yerel yönetimde bir nevi koalisyona karar verdiğini belirtti.

Kirezci programda ayrıca Cumhuriyet Meydanı, Erikli’ye su getirilmesi Belkoop taşocakları, Eski belediye binası ile Hükümet Konağı ile Emniyet Müdürlüğü takası konusunda meclisten çıkan kararı, Keşan ‘da son günlerde yapılan trafik çalışmaları konusunda da görüşlerini dile getirdi.

Kirezci’nin konuk olduğu programı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 

Mustafa Kemal Ataturk Holding Kid’s Hand Walking in Spring Nature April 23 Children’s Day in Turkey

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL