TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 204.637
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.472
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 236
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 38.814
Çevre Güncel Okuma Sayısı: 280

Kırklareli Belediyesi Temizlik Mesaisinde Ara Vermiyor

İçinde bulunulan Kovid-19 salgını sürecinin yayılma hızını yavaşlatmak amacıyla 29 Nisan ve 17 Mayıs 2021 tarihleri arasında uygulamaya konulan “Tam Kapanma” döneminde Kırklareli Belediye Başkanlığı’na bağlı ekipler, azalan kent içi..

Kırklareli Belediyesi Temizlik Mesaisinde Ara Vermiyor

İçinde bulunulan Kovid-19 salgını sürecinin yayılma hızını yavaşlatmak amacıyla 29 Nisan ve 17 Mayıs 2021 tarihleri arasında uygulamaya konulan “Tam Kapanma” döneminde Kırklareli Belediye Başkanlığı’na bağlı ekipler, azalan kent içi yoğunluğu fırsatını değerlendirerek hizmet ve faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor.

Salgın sürecinin en önemli korunma noktası olan üst düzey hijyen ve temizlik anlayışı kapsamında, Kırklareli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri,  kentin birçok noktasında genel temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştiriyor.

Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nın ve meydana bağlanan 100.Yıl Caddesi’nin  dezenfekte ile yıkanması tamamlanırken, Kırklareli Kapalı Pazar Yeri ve Fuar Alanı temizliği ve dezenfeksiyonu düzenli olarak sağlanmaya devam ediliyor. Önemli atık toplama noktaları olan yer altı konteynerleri de ihmal edilmeyerek 17 günlük kapanma döneminde kontrol edilerek dezenfekte edilecekler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL