Kırklareli Belediyesi’nden Hükümlülere Destek

Kırklareli Belediyesi’nden Hükümlülere Destek

Kırklareli Belediyesi, Kırklareli E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda tutukluluk halleri devam eden hükümlülerin el emeği ile yapılan ürünlerin sergilenmesini ve satışını sağlayacak İstasyon Caddesi’ndeki kulübelerden birini Kırklareli E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna tahsis etti. İstasyon Caddesi girişinde yapılan açılışa Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Ozan Kaya,...

Haberin Tarihi: 7 Aralık 2017 - Okunma Sayısı:808 defa okundu.

Kırklareli Belediyesi, Kırklareli E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda tutukluluk halleri devam eden hükümlülerin el emeği ile yapılan ürünlerin sergilenmesini ve satışını sağlayacak İstasyon Caddesi’ndeki kulübelerden birini Kırklareli E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna tahsis etti.

İstasyon Caddesi girişinde yapılan açılışa Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Ozan Kaya, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür, kamu kurum kuruluş amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Vali Orhan Çiftçi, Kırklareli Belediyesi ve Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’na katkılarından dolayı teşekkür etti.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’da her türlü desteğe hazır olduklarını ifade etti.

Kırklareli E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda tutukluluk halleri devam eden hükümlülerin el emeği ile yapılan ürünler her gün Kırklareli İstasyon Caddesinde hizmete giren satış mağazasında satışa sunulacak.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı