Bölgeden Okuma Sayısı: 8

Kırklareli’de Basın ve Halkla İlişkiler Eğitimi

KAMU KURUMLARINDA BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER EĞİTİMİ (2) KIRKLARELİ’DE BAŞLADI Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğünce ilki 22-24 Ocak 2014 tarihlerinde Edirne’de icra edilen Kamu Kurumlarında Basın ve Halkla İlişkiler..

Kırklareli’de Basın ve Halkla İlişkiler Eğitimi

KAMU KURUMLARINDA BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER EĞİTİMİ (2) KIRKLARELİ’DE BAŞLADI

Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğünce ilki 22-24 Ocak 2014 tarihlerinde Edirne’de icra edilen Kamu Kurumlarında Basın ve Halkla İlişkiler Eğitimi’nin ikincisi bugün saat 10.00’da Kırklareli’de İl Özel İdaresi toplantı salonunda başladı.

SAMSUNG CSC

Açılış konuşmasını yapan İl Müdürü Fikret Dişlioğlu, özellikle iletişimin teknolojilerinin yoğun olarak değişime uğradığı bir dönemde, kamu kurum ve kuruluşlarının hizmet götürdükleri hedef kitlelerine daha etkin bir şekilde ulaşmak için kitle iletişim araçlarından verimli bir şekilde istifade etmelerinin bir zorunluluk olduğunu vurguladı.

SAMSUNG CSC

Anlaşmazlıkların temelinde iletişim kazalarının payının büyük olduğunu dile getiren Dişlioğlu, Kırklareli’de icra edilen eğitim programının, kamu kurumlarının basınla daha sağlıklı bir iletişim kurmalarını kolaylaştıracağını ifade etti.

SAMSUNG CSC

Dişlioğlu, daha önce Edirne’de uygulanan bu projenin çok önemli yansımalarının olduğunu belirterek, benzer uygulama ve etkinliklerin bir bakıma basın mensuplarının da işlerini kolaylaştırdığını belirtti.

Açılışta söz alan Kırklareli Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Kocakundakçı, sağlıklı iletişimin çok önemli olduğunu vurguladı ve bu çerçevede düzenlenen bu eğitim programını önemsediğini belirterek, Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğüne Kırklareli’deki çalışmaları vesilesiyle teşekkürlerini sundu.

Kırklareli’de iki gün sürecek olan eğitim programı Cuma günü öğleden sonra saat 15.00’te sertifika töreninin ardından sona erecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL