Bölgeden Manşet Spor

Kırklarelispor’un “ARI”sı çalışıyor

Kırklarelispor’un “ARI”sı çalışıyor

Kırklarelispor dediğimizde herkes belirli başlı isimleri aklına getiriyor. Bu ya Başkan Volkan Can ya Teknik Direktör Bilgin Erdem ya da Futbolcular. Ancak Kırklarelispor’da sezon başından beri öyle bir isim var ki Kırklarelispor’un adeta yükünü taşıyor. Bu isim’de Serbülent Dalkıran namı diğer “ARI”.

Kırklarelispor’un malzemecisi, Masörü kısacası olmazsa olmazlarından bir tanesi. Serbülent Dalkıran 1977 Keşan doğumlu evli ve bir çocuk babası. Uzun süre Keşanspor’da görev yapmış. Keşanspor’u senelerce terk etmeyen isimlerden. Ancak Keşanspor’un yaşadığı talihsizliklerden dolayı kendini sezon başında bir anda Kırklarelispor’da bulmuş.

Dışardan gören herkesin seyrederken yorulduğu isimlerden bir tanesi yakında stadyumda dikkat Arı çıkabilir diye levha’da koyulacak gibi. Bir bakıyorsunuz soyunma odasında masaj yapıyor bir bakıyorsunuz sahaya su ve malzeme taşıyor bir bakıyorsunuz sahanın öteki köşesinde futbolcuya sakatlığından dolayı müdahale ediyor. Yaptığı iş zor bir takımda derler ya herkesin görevi ve başarısı bir birine eşittir ve bu çarklardan bir tanesini bu görevini başarı ile sürdüren Serbülent geliyor.

Kendisine ise işinin ne olduğunu sorduğumuzda “Benim işim Kırklarelispor. Bunun haricinde bir şey söylemek yanlış olur. Ben nerenin ekmeğini yiyorsam oralıyım ve orada bana ne görev veriliyorsa o benim işim. Onu yapmam bunu yapmam diye bir şey yok. Ancak asıl görevim Masörlük ve ben Yeşil Beyazlı renklerin Kırklarelispor’daki verilecek her türlü işin yanındayım. Kırklareli’nde olmaktan da çok mutluyum. Sonuçta bende bir Trakya çocuğuyum. Zorluk çekmedim hiç buradaki ortama. Başkanım, Hocalarımız ve Futbolcu kardeşlerim dahil çok güzel bir ortamımız var. Burada biz büyük bir aileyiz “dedi.

www.gazetetrakya.com

YORUMLAR (1)

  1. Şeref Aldanmaz diyorki:

    Arı nın kıymetini bilemediler kör ölünce badem gözlü olurmuş yolun açık olsun iyiki gittin buralarda bu gün gel yarın git yapacağına huzurlu bir şekilde çalışman seni mutlu ediyorsa ekmeğini yer neresiyse memleketin orasıdır başarılar kırklareli spor başarılar arı kardeşim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL