Kırkpınar Ağası Çetin’den Teşekkür Açıklaması…

Kırkpınar Ağası Çetin’den Teşekkür Açıklaması…

657. Kırkpınar Ağası Ahmet ÇETİN, Zeytin Dalı Operasyonu’na destek vermek amacıyla Edirne’de yapılan yürüyüş nedeniyle yazılı bir açıklama yayınladı. Çetin’in açıklaması şöyle; Türk Silahlı Kuvvetlerimizin sınır güvenliğimizi sağlamak için yürütmekte olduğu ‘’zeytin dalı’’ operasyonu kapsamında ; moral ve destek amacı ile düzenlediğimiz yürüyüşümüzde desteklerinden dolayı başta Selimiye Cami ve Edirne’deki camilerde Cuma namazını  kılan vatandaşlarımıza,...

Haberin Tarihi: 12 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:267 defa okundu.

657. Kırkpınar Ağası Ahmet ÇETİN, Zeytin Dalı Operasyonu’na destek vermek amacıyla Edirne’de yapılan yürüyüş nedeniyle yazılı bir açıklama yayınladı.

Çetin’in açıklaması şöyle;

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin sınır güvenliğimizi sağlamak için yürütmekte olduğu ‘’zeytin dalı’’ operasyonu kapsamında ; moral ve destek amacı ile düzenlediğimiz yürüyüşümüzde desteklerinden dolayı başta Selimiye Cami ve Edirne’deki camilerde Cuma namazını  kılan vatandaşlarımıza, yürüyüşe katkıda bulunan Kıymetli Edirne valimiz Günay ÖZDEMİR ’e  ,seçilmiş milletvekillerimize,Garnizon ve Jandarma komutanlarımıza,başarılı ve değerli Edirne belediye başkanımız Recep GÜRKAN ‘a,tüm destek ve çalışmalarından dolayı özellikle Edirne emniyet teşkilatımıza ve değerli Emniyet müdürümüz Ali Kemal KURT ’a ve bağlı tüm birimlerine,Trakya üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Erhan TABAKOĞLU’  na, AK Parti İl Başkanı İlyas AKMEŞE ‘ye, CHP İl Başkanı Fevzi PEKCANLI ‘ya,MHP İl başkanı Hakan ÖZKAN’ a,Gaziler Derneği Başkanı Ahmet Mehmet İSMAİLOĞLU’  na ve üyelerine,Şehit Aileleri Derneği Başkanı Faruk ÇİFTÇİ’ ye ve yöneticilerine, Edirne Karadenizliler Derneği Başkanı Yunus EKŞİ’ ye,ETSO Ticaret Sicil Müdürü İsmail ESER ’e, AK Parti eski il başkanı Müjdat KAHVE’ ye,STK temsilcilerine,siyasi parti temsilcilerine,eski Kırkpınar ağaları ve güreşçilerine,oda başkanları ve vatandaşlarımıza ve tüm süreçlerdeki katkıları ile yanı başımızda duran eşsiz kıymetteki basın mensubu dostlarımıza ;Ayrıca Mehmetçiğimize gönderilmek üzere tekstil malzemeleri destekleri ile yanımızda bulunan Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin EROĞLU Bey’e ve Edirne ERASTA Avm. Yönetimine, Merdal Çorapları’na, Av. İnanç ÇETİN bey ve ailesine, Ahmet AKYILDIZ Bey ve ailesine ve birçok STK ve odamız ile yüreğinde vatan sevgisi bulunan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkür eder,kamuoyumuzun takdirine saygı ile sunarım.

REKLAMLAR

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı