Bölgeden

Kış şartlarına dayanıklı çiçek ekimi yapılıyor

Kış şartlarına dayanıklı çiçek ekimi yapılıyor

CDS_1459 CDS_1461

Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri, Süleymanpaşa’nın daha güzel görünüme sahip olması için şehrin belli noktalarında çiçeklendirme ve bitkilendirme çalışması yaptı. Belediye ekipleri, ayrıca Atatürk İlköğretim Okulunda da kauçuk döşemesi yaparak, öğrencilere rahat eğlenme imkanı sağladı.

CDS_1467 CDS_1471

KIŞ MEVSİMİNE UYGUN ÇİÇEKLER EKİLİYOR

Süleymanpaşa ilçesine bağlı Hükümet Caddesi’nin orta refüj bölümü, Cumhuriyet Meydanı ve otogar girişindeki yerlerde Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri kış mevsimine uygun kasımpatı ve hercai menekşe ekimine başladı. Dört mevsim boyunca rengarenk çiçeklerle süslenen Süleymanpaşa ilçesi kış aylarında da vatandaşlar için görsel güzellikler yaşatıyor.

CDS_1487 CDS_1508

ÖĞRENCİLER ARTIK DAHA RAHAT EĞLENİYOR

CDS_1521 CDS_1527

Ayrıca Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri Süleymanpaşa Belediyesi çalışmalarıyla daha rahat eğleniyor. Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri Atatürk İlköğretim Okulu oyun parkında düzenlemelerde bulunurken parkın bulunduğu alana önce beton döken ekipler, daha sonra kauçuk döşemesi yaparak Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerine daha rahat ve yaralanma riski olmadan eğlenme imkanı sağladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL