Güncel

Kızılay Keşan Şubesi’nin Ödül Töreni Yapıldı. (Videolu Haber)

Kızılay Keşan Şubesi’nin Ödül Töreni Yapıldı. (Videolu Haber)

Kızılay Keşan Şubesi’nce 2-3 Aralık 2016 tarihlerinde düzenlenen Kan Bağışı Kampanyası’nda kurumsal anlamda en çok kan bağışı yapan kurumlara, kan bağışına katkıda bulunan Keşan Kaymakamlığı ve Keşan Belediyesi’ne kan bağışına katılan kurumlara, siyasi partilere ve kan bağışına basın yoluyla destek veren kurumlar için 13 Aralık 2016 Salı günü ödül töreni düzenlendi.

1 3Keşan Belediyesi Konferans ve Tiyatro Salonu’nda düzenlenen törene Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Keşan Belediye Başkan Yardımcıları Salim Şevik, Cengizhan Aktan, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık, CHP Keşan İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli  ile kurum ve daire amirleri ile vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

4Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra konuşan Kızılay Keşan Şubesi Başkanı Vedat Koyuncu, öncelikle kan bağışına katkıda bulunan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederek, “Keşanlıların duyarlılığı sayesinde 462 olan kan bağışı rekor sayısı geldi. Bütün Keşanlılara duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

KAYMAKAM ÖZDER VE BELEDİYE BAŞKANI ÖZCAN’A KOYUNCU’DAN PLAKET…

5

Konuşmanın ardından Koyuncu tarafından kan bağışı kampanyasına destek veren Keşan Kaymakamı Nuri Özder’e plaket takdim etti.

6

Koyuncu daha sonra yine kan bağışına destek veren Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’a da plaketini takdim etti.

7

Özcan, plaket töreninde yaptığı konuşmada bir doktor olarak, kan bağışının önemini çok iyi bildiğini belirterek, kan bağışına katkıda bulunanlara teşekkür etti.

8

Özcan’ın ardından Koyuncu tarafından Keşan İlçe Sağlık Müdürü Hakan Çetin’e de katkılarından dolayı plaketini takdim etti.

9

Ardından Kızılay Keşan Şubesi Başkanı Vedat Koyuncu’ya Edirne Kızılay Kan Merkezi Kan Bağışı Kazanım Uzmanı Serpil Evrensel tarafından bir plaket takdim edildi.

10 11

Daha sonra Kan Bağışında en fazla kan bağışçısı olan Saros Doğa Sporları Topluluğu (SARDOS ) ile ikinci olan Kredi Yurtlar Kurumu yetkililerine tablet olan hediyeleri Koyuncu tarafından verildi.

12 20

22 25

27 28

16  17

18

Törenin ilerleyen dakikalarında da kan bağışında bulunan 462 kişiden kura çekimi ile belirlenen 6 kan bağışçısına, kurumlara , basına ve Kızılay Keşan Şubesi Yöneticileri ile Kadın Kolları ve Gençlik Kolları başkanlarına teşekkür belgeleri takdim edildi.

Programın sonunda da kan bağışında Kızılay’a yardımcı olan Keşan Dr. Rıfat Osman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine Kızılay Rozeti verilmesi ile sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL