Kültür Sanat Okuma Sayısı: 9

“Komik-i Meşhur Dümbüllü “ 1 Nisan’da Keşan’da sergilenecek.

–Oyuna gelen izleyenlerden okudukları kitaplarını başkalarınının da faydalanması için oyuna getirmeleri istendi…     Keşan Belediyesi’nin kültür etkinlikleri kapsamında 1 Nisan 2015 Çarşamba günü Keşan’a gelecek olan Abdullah Şahin Nokta..

“Komik-i Meşhur Dümbüllü “ 1 Nisan’da Keşan’da sergilenecek.

Oyuna gelen izleyenlerden okudukları kitaplarını başkalarınının da faydalanması için oyuna getirmeleri istendi…

 

 

Keşan Belediyesi’nin kültür etkinlikleri kapsamında 1 Nisan 2015 Çarşamba günü Keşan’a gelecek olan Abdullah Şahin Nokta Tiyatrosu “Dümbüllü” adlı oyunu sergileyecek.

IMG_0106

Yönetmenliğini Abdullah Şahin, Koreografisini Çiğdem Tunç, Dekorunu Nazmi Karabacak, Kostümlerini Şinasi Günaydın, Meryem Acar, Müziğini Nida Şan ve Basın Danışmanlığını Serkan Deniz’in yaptığı, Bora Gencer,  Çiğdem Tunç, Abdullah Şahin, Sema Aras ve Öykü Yiğit’in oynadığı ve saat 20.00’de Ahmet Yenice Ortaokulu Sevim Yenice Kültür Merkezi’nde sergilenecek oyunun biletleri 15 TL bedelle Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Cem Market, Sistem Kırtasiye, Kitap Dünyası, Yuvam Pastanesi ve Steak House Fast Food’da satışa sunuldu.

Keşan Belediye Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, vatandaşların evlerinde okudukları ve başkalarıyla  paylaşmak istediği kitaplarını oyunu izlemeye gelirken getirmeleri istenerek “Toplanacak kitaplar kütüphaneye verilecek. Bu konuda vatandaşlarımızın duyarlılık göstereceğine inanıyoruz” dendi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL