TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 245.152
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.297
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 108
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.636
Köşe Yazısı Okuma Sayısı: 38.317

“İNADINA BARIŞ İNADINA SEÇİM!!

otan@kesanpostasi.com   Kanlı pazarı ve kanlı 1 Mayıs katliamlarını yaşayan bir gazeteci olarak Ankara’nın merkezinde kanlı Cumartesi katliamı içim kan ağlayarak izledim.katliamların ne olduğunu yaşayan olarak orada can pazarını hissettim..

“İNADINA BARIŞ İNADINA SEÇİM!!

10959377_10205080362704250_7568054429386271067_n

otan@kesanpostasi.com

 

Kanlı pazarı ve kanlı 1 Mayıs katliamlarını yaşayan bir gazeteci olarak Ankara’nın merkezinde kanlı Cumartesi katliamı içim kan ağlayarak izledim.katliamların ne olduğunu yaşayan olarak orada can pazarını hissettim 1500 kilometre uzaklıktan.bu katliamı yapanları lanetliyorum.Yaptıranlardan ise adalet hesap sormazsa Allah hesap soracak.
Ankara garının önünde peşi sıra patlayan iki canlı bomba 128 insan barış ve özgürlük uğruna şehit oldu..
”400 vekil alınsaydı ,durum farklı olurdu”diyen Cumhurbaşkanına en güzel yanıt yine sandıkta verilecek.Seçimi bombalar değil ,oylar tayin edecek.400 koltuk peşinde olanlar hayal kırıklığına uğrayacak ve gidecek.Bu karanlık eller vereceğiniz özgür oylar ile kırılacak.
Bu karanlık ortamdan nasıl çıkacağız,seçim yapılacak mı diye büyük endişeler var.Bu karanlıktan sağ salim seçim yaparak çıkacağız. Bombalara,teröre karşı en büyük gücünüz oyunuz olacak.Sandığa gidip mutlaka oyunuzu kullanın.Bu katliamı yapanlar defolup gitsin.
Barış için halay çekenlerin ardında bombalar patlatıldı.Katliam yapıldı 128 yurttaşımız şehit edildi. Cumhuriyet tarihinin kanlı katliamı Ankara’nın merkezindeki bir meydanında yaşandı.
2.5 ayda 700 yakın can gitti.Kanlı Cumartesiye böyle geldik.Katliamın sorumluları istifa etmeleri gerekirken yayın yasağı getirilerek üstü ört bas edilmek isteniyor.
Barış ve özgürlük için baskılara boyun eğmeyeceğiz .İnadına barış,inadına seçim.Korkmayacağız koşa koşa sandığa gidip oyumuzu kullanacağız.İşte o zaman katillerden bu katliamı yaptıranlardan hesap sorulacak.Sandığa gidin oyunuzu mutlaka barış ve özgürlükten yana kullanarak kanlı Cumartesi yapan ve yaptıranlardan hesap sorun.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL