Köşe Yazısı Okuma Sayısı: 16.151

KÖŞEMİ SEVİYORUM

 Selma Karaca GÖKÇE skaracagokce@kesanpostasi.com   Uzun bir aradan sonra merhaba. Son yazımı 2015’te paylaştıktan sonra, Keşan Postası’ndaki yoluma Tekirdağ’dan yolladığım haberlerle devam ettim. Ancak makale yazmak bambaşka bir keyif; içimi..

KÖŞEMİ SEVİYORUM

skaracagokce

 Selma Karaca GÖKÇE

skaracagokce@kesanpostasi.com

 

Uzun bir aradan sonra merhaba. Son yazımı 2015’te paylaştıktan sonra, Keşan Postası’ndaki yoluma Tekirdağ’dan yolladığım haberlerle devam ettim. Ancak makale yazmak bambaşka bir keyif; içimi dökmenin, yaşamımdan kesitleri paylaşmanın keyfini bu akşam ilk kez özlediğimi hissetim.

Yazmadığım günlerde de boş durmadım, neler başardım neler… Neler mi? Geriye baktığımda yapacaklarımın arasında bir arpacık yol olsa da… Her neyse, öncelikle yarım kalan önlisansımı, gece gündüz ders çalışarak tamamladım.

Ardından yatay geçişle lisans tamamlamaya karar verdim. Bu arada kendime bir de iş yeri açıp işveren oldum, mesleğimde usta öğretici olup yurtdışı ve yurt içi eğitimlerine katıldım. Tabi, bunları başarmak için çalışmak, çalışmak ve çalışmak gerekiyor.

Yazmaktan koptum mu? Asla. (Günlük hayatımda “asla” kelimesi yasaklı bir kelime)

Yıllar içinde yazdığım öyküleri, son birkaç ayda derleyip toparlayıp yenilerini ekledim ve nihayet bir yayıneviyle görüşmeye başladım.

Ocak ayında çıkmasını beklediğim kitabımı sizlere tanıtmanın heyecanıyla gün sayıyorum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL