Güncel Okuma Sayısı: 13

KOSOVA MÜFTÜSÜNDEN RAMAZAN MESAJI

Kosova İslam Birliği Başkanı Naim Tërnava, Mübarek ramazan ayı vesilesiyle Kosova’da tüm Müslümanların Ramazını’nı kutlayarak, ramazan ayının  dayanışma ve ibadet ayı olması temennisinde bulundu. Kosova İslam Birliği Başkanlık Kurulu adına..

KOSOVA MÜFTÜSÜNDEN RAMAZAN MESAJI

Kosova İslam Birliği Başkanı Naim Tërnava, Mübarek ramazan ayı vesilesiyle Kosova’da tüm Müslümanların Ramazını’nı kutlayarak, ramazan ayının  dayanışma ve ibadet ayı olması temennisinde bulundu.

unnamed-1Kosova İslam Birliği Başkanlık Kurulu adına Ramazan ayı vesilesiyle en iyi dileklerini ifade eden Müftü Tërnava, tüm Müslümanlar adına  bu mübarek ayın sağladığı iyilikleri ve güzellikleri içinde geçmesini diledi.

Oruç tutmanın, kararlılık, inanç, ciddiyet, sevgi, birlik, anlayış ve hoşgörü içeren ibadet olduğunu anımsatan Müftü Naim Tërnava kutlama mesajında, Ramazan ayının Kosova’da bu yıl geleceği açısından  ulusal seçimler gibi önemli bir sürece denk geldiğini vurguladı.

Tërnava, Ramazan’ın rahmeti içinde seçim sürecinin ciddiyet içinde geçmesi  , sandık başına gidileceği günün  tüm insanlar için sevinç günü olmasını diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL