Güncel Manşet

Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin Genel Kurulu yapıldı…

Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin Genel Kurulu yapıldı…

Keşan Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin 2013 Yılı Olağan Genel Kurulu Toplantısı 26 Mart 2013 Salı günü Keşan Şoförler ve Otomobilciler Odası Derviş Günday Konferans Salonu’nda yapıldı.

Keşan Kaymakamı ve Birlik Başkanı Bekir Dınkırcı’nın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Edirne İl Genel Meclisi’nin Keşanlı üyeleri ve köy muhtarları katıldı.
DSC_9718 DSC_9723
Divan üyeleri, Gökçetepe Köyü Muhtarı Abdullah Kemik ve Yeniceçiftlik Köyü Muhtarı Erdinç Şeftali ile başlayan toplantıda; Kesinleşen 2012 yılı Bütçesinin İbrası görüşülerek meclis tarafından oy birliği ile kabul edildi.
DSC_9759 DSC_9793
Daha sonra kapalı usulde yapılan oylama sonucu, Keşan Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen Üyeleri İl Genel Meclisi üyeleri Mustafa Serbes, Sebahattin Karaman, Şabanmera Köyü Muhtarı Mustafa Çetiner, Küçükdoğanca Köyü Muhtarı Hüseyin Soran oybirliği ile seçildi.
DSC_9815
Dilek ve Temenniler bölümünde konuşan Birlik Başkanı Kaymakam Bekir Dınkırcı özetle, “İl Genel Meclisi Üyeleri ve muhtarlarımızla birlikte ilçemize elimizden geldiği kadar hizmet edeceğiz. Kamu ve halktan gelen kaynakların en iyi şekilde verimli kullanılması gerekiyor. Hepimiz birbirimize destek olmalıyız eğer bir başarı olursa bu hepimizin başarısıdır. Olumsuz bir şey olduğunda da hepimiz sorumluyuz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL