Güncel

KTB için Mustafa Karataş da adaylığını açıkladı

Keşan Ticaret Borsası’nın 1Ekim 2022 Cumartesi günü yapılacak Genel Kurulu öncesi Sarı Liste’nin başkan adayı Mustafa Karataş adaylığını açıkladı. Dün saat 16.30’da Şapçı Ağadayı Cafe’de yönetim kurulu üyeleri ile birlikte..

KTB için Mustafa Karataş da adaylığını açıkladı

Keşan Ticaret Borsası’nın 1Ekim 2022 Cumartesi günü yapılacak Genel Kurulu öncesi Sarı Liste’nin başkan adayı Mustafa Karataş adaylığını açıkladı.

Dün saat 16.30’da Şapçı Ağadayı Cafe’de yönetim kurulu üyeleri ile birlikte basın toplantısı gerçekleştiren Karataş adaylığını açıkladı.

Karataş açıklamasında şunları söyledi.

Değerli basın mensupları ve sevgili yol arkadaşlarım hepinizi saygıyla selamlıyor, hoşgeldiniz diyorum. Bilindiği gibi 1 Ekim 2002 tarihinde Keşan Ticaret Borsamızın seçimleri vardır. Bizler bu göreve talip olurken 1953 yılında kurulan ve o günlerden başlayıp, bugüne kadar büyüklerimizi saygıyla selamlıyoruz, hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Vefat edenleri rahmetle hayatta olanları saygıyla anıyoruz. Biz genç bir ekiple bu görevi daha iyi yapacağımız için adayız. Niye adayız. Daha iyi hizmet yapacağımıza inandığımız için barış ve kardeşliği getirmek için, güçlü olan borsamızın imkanlarını üyelerimize açmak için, sunmak için, çok şeffaf bir yönetim için adayız. Her üyemiz bize istediği zaman istediği yerde hesap sorabilir. Bunun için de bir dilekçeyle meclis toplantısına gelmeden bizden bilgi alabİLİR.Çünkü biz borsayı birlikte yönetmeye talibiz. Biz yapacağımız projelerimizle varolacağımıza inanıyoruz. Öncelikle Keşanımıza kazandırılan Gıda OSB’ye yakın bir alanda bir yere borsamızı taşımayı düşünüyoruz. Bunun için çalışma yapacağız. Oraya yeni bir borsa binası yapmak için mücadele vereceğiz. 69 yıllık geçmişi olan borsamıza modern bir bina kazandırmak için ne gerekirse yapmaya çalışacağız. Çalışmata zorlanan hububat borsamızı aktif hale getirmeye çalışacağız. Canlı hayvan borsamızı ve bünyemizde olan mezbaha şirketini daha iyi hale getireceğiz. Kısacası borsamızın sahip olduğu ekonomik gücü Ankara’ya değil de Keşanımıza ve üyelerimize kullandırmak istiyoruz. Hepinizi saygıyla selamlar, seçimlerin bir bayram havasında geçmesini diliyorum. Tüm üyelerimizi seçime davet ediyorum” (Erdoğan DEMİR)

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL