KTSO 10 OCAK’I KUTLADI GAZETECİLERİ DİNLEDİ…

KTSO 10 OCAK’I KUTLADI GAZETECİLERİ DİNLEDİ…

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, 9 Ocak 2018 Salı günü Keşan ve İpsalalı basın mensupları ile bir araya geldi. Toplantıya Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Helvacıoğlu,Başkan Yardımcısı Mustafa İşçimen, Yönetim Kurulu üyeleri; Yusuf Cemil Çakıcı, Kadir Mutaf, cüneyt Yüksekdağ ve Meclis Üyesi Cengiz Tanman’n katıldığı toplantıda...

Haberin Tarihi: 9 Ocak 2018 - Okunma Sayısı:285 defa okundu.
Keşan Ticaret ve Sanayi Odası, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, 9 Ocak 2018 Salı günü Keşan ve İpsalalı basın mensupları ile bir araya geldi.
Toplantıya Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Helvacıoğlu,Başkan Yardımcısı Mustafa İşçimen, Yönetim Kurulu üyeleri; Yusuf Cemil Çakıcı, Kadir Mutaf, cüneyt Yüksekdağ ve Meclis Üyesi Cengiz Tanman’n katıldığı toplantıda konuşan Helvacıoğlu şunları söyledi.
“BU GÜN BURADA, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KAPSAMINDA, KEŞAN, İPSALA VE ENEZ’DEKİ TÜM MEDYA KURULUŞLARIMIZIN TEMSİLCİLERİNİN KATILIMLARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ “MEDYA SEKTÖR BULUŞMASI” İLE HEPBİRLİKTE SEKTÖRÜN SORUNLARINI DEĞERLENDİRMEK ÜZERE BİR ARAYA GELDİK.
KEŞAN, İPSALA VE ENEZ’DE FAALİYETİNİ SÜRDÜREN 8 YEREL GAZETEMİZ, İNTERNET HABER SİTELERİMİZİN YÖNETİCİ VE YETKİLİLERİ, ULUSAL VE YAYGIN HABER AJANS BİRİMLERİNİN TEMSİLCİLERİ, KURUM VE KURULUŞLARIMIZIN BASIN BİRİMLERİ, YÖRESEL TV KANALLARIMIZIN TEMSİLCİLERİ İLE BÖLGEMİZDEKİ RADYO KANALLARININ TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARADAYIZ.
  
BÖLGEMİZİN GELİŞMİŞLİK HEDEFLERİNE ULAŞMASINDA, SAĞLIKLI, GÜÇLÜ VE ÖZGÜR BİR BASININ ÇOK ÖNEMLİ KATKISI OLACAĞININ MUHAKKAK Kİ FARKINDAYIZ.
ÜSTLENDİĞİNİZ HER GÖREVİ, HER KOŞULDA SÜRDÜRMEYE ÇALIŞARAK BÖLGEMİZİN DAHA DA FAZLA KALKINMASINI, SOSYAL, KÜLTÜREL VE EKONOMİK ANLAMDA GELİŞMESİNE ÖNEMLİ KATKILAR SAĞLANMASI KONUSUNDA YEREL BASINIMIZIN BÜYÜK BİR ÖZVERİ İÇERİSİNDE ÇALIŞMASI TAKDİRE ŞAYANDIR.
BU BİLİNÇ İLE KEŞAN TİCARET VE SANAYİ ODASI OLARAK MEDYA KURULUŞLARIMIZ İLE HEP İÇ İÇE OLDUK, BERABER OLDUK. BASINIMIZ ÜYELERİMİZ İLE ARAMIZDA KÖPRÜ OLDU.
2010 YILINDA ODAMIZ BÜNYESİNDE KURDUĞUMUZ BASIN YAYIN BİRİMİMİZ İLE BU BİRLİKTELİĞİ DAHA DA SAĞLAM TEMELLERE OTURTTUK.
8 YILLIK BİR SÜREÇTE, YEREL, YAYGIN VE ULUSAL BASINIMIZA YAKLAŞIK 1500 HABER SERVİS ETTİK.
YILDA YAKLAŞIK 190, AYDA 16 HABER ORTALAMASI İLE CUMARTESİ – PAZARLAR VE RESMİ TATİLLERİ ÇIKARDIĞINIZDA, HEMEN HEMEN HER GÜN 1 HABER İLE BASINIMIZA HABER SERVİSİ ANLAMINDA DESTEK VERMEYE ÇALIŞTIK.
YİNE ODAMIZ İLE İLGİLİ ETKİNLİKLERİN DUYURULMASI KONUSUNDA; SOSYAL AĞLARIMIZ, RESMİ İNTERNET SİTEMİZ VE TOPLU SMS SİSTEMİMİZİN HARİCİNDE YEREL BASINIMIZA 8 YILDAN BU YANA YAKLAŞIK 350 İLAN VE YILLIK ORTALAMAYI GÖZÖNÜNE ALDIĞIMIZDA YAKLAŞIK 50 İLAN İLE YİNE MEDYA KURULUŞLARIMIZA DESTEK VERMEYE ÇALIŞTIK.
BASIN İLAN GİDERLERİ KONUSUNDA DA 2010 YILINDAN BU YANA BÜTÇEDEN AYIRDIĞIMIZ KAYNAK HER YIL ARTARAK DEVAM ETTİ.
YILLIK ORTALAMA BÜTÇEMİZİN %3’Ü ORANINDA BİR KAYNAK BASIN İLAN GİDERİ OLARAK MEDYA KURULUŞLARIMIZA AKTARILDI.
YİNE; ÜYE FİRMALARIMIZ İLE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ORTAK GİRİŞİMLERİMİZ İLE KAMPANYA VE ÖZEL İNDİRİM GÜNLERİ İLE BASINIMIZA DESTEK OLMAYA ÇALIŞTIK.
ÜYE FİRMALARIMIZA VE BÖLGEYE DEĞER KATMA ADINA YEREL BASINIMIZIN VE MEDYA KURULUŞLARIMIZIN SAĞLADIĞI KATKIDAN DOLAYI SİZLERE MÜTEŞEKKİRİZ.
İNSANÜSTÜ GAYRETLERİYLE BU ŞEREFLİ MESLEĞİ İCRA EDEN VE BÖLGENİN GELİŞMİŞLİK ANLAMINDA ÖNÜNÜ AÇAN TÜM FEDAKÂR GAZETECİLERİMİZE TEŞEKKÜR BORÇLUYUZ.
BU DUYGU VE DÜŞÜNCELERLE İŞ CAMİAMIZ ADINA, TÜM ÇALIŞAN GAZETECİLERİMİZİN BU GÜZEL GÜNÜNÜ TEKRAR TEBRİK EDİYOR, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.”
Helvacıoğlu’nun konuşmasının ardından gazeteciler de, endilerini böyle bir günde yalnız bırakmayan Helvacıoğlu ve üyelere teşekkür ederek,  görüş ve düşüncelerini paylaştılar ve bu isteklerin dikkate alınması gerektiğini  belirttiler.
Konuşmaların ardından Helvacıoğlu ve diğer üyeler tarafından toplantıya katılan gazetecilere hediyeleri takim edildi.
Haberle ilgili görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı