Güncel Manşet

KTSO eski Keşan Fotoğraflarını yeni binasında sergileyecek

KTSO eski Keşan Fotoğraflarını yeni binasında sergileyecek

 

 

Keşan TSO Üyelerinden temin edeceği eski ticaret fotoğraflarını Yeni Hizmet Binasının Giriş Holünde Sergileyecek

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinden, Yeni Hizmet Binasının giriş holünde sergilenmek üzere eski ticaret fotoğrafları toplanıyor.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Üyesi Selahaddin Uyulgan, tamamlanmasına kısa bir süre kalan Keşan TSO’nun yeni hizmet binasının, giriş katında oluşturulacak görseller için, bölgenin ticaretini anlatan eski fotoğrafların üyelerden temin edildiğini söyledi.

Bölgemize ait eski ticaret fotoğraflarının toplanarak dijital ortama aktarıldığını ve yeni hizmet binasının giriş holünde oluşturulacak görsellerde sergileneceğini belirten Uyulgan şunları söyledi;

“Yeni hizmet binamızın girişini Keşan, İpsala ve Enez’de ki üyelerimizden temin edeceğimiz eski ticaret fotoğraflarıyla tamamlamak amacındayız. Bu nedenle üyelerimizin elinde ve albümlerinde bulunan konu ile ilgili eski ticaret fotoğraflarını tarafımıza ulaştırmalarını istiyoruz. Bugün itibari ile odamıza yaklaşık 200 kadar bölgemizin eski ticaretini anlatan fotoğraf ulaştırıldı. Bu fotoğraflar odamızın ilgili departmanı tarafından dijital ortama aktarılarak sahiplerine geri veriliyor. Daha sonra bu fotoğraflar belirli bir konsept görsellere yerleştirilerek odamızın giriş holünde kalıcı olarak sergilenecek. Bölgenin eski ticaretini anlatan fotoğraflarının yeni hizmet binasının girişinde sergilenmesini isteyen üyelerimiz, bu fotoğrafları odamızın basın yayın departmanına ulaştırabilirler.”

 

  

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL