Güncel Manşet

KTSO Genç Girişimcileri, “Girişimcinin Yatırım Haritası” Konulu Panel Düzenleyecek.

KTSO Genç Girişimcileri, “Girişimcinin Yatırım Haritası” Konulu Panel Düzenleyecek.

     Keşan TSO Genç Girişimciler Komitesi’nin düzenlediği panele konuşmacı olarak katılan Keşanlı Ekonomist Şenol Korkmaz, girişimcilere, işadamlarına, oda üyelerine ve ilgilenen herkese ekonomi ile ilgili bilgi ve deneyimlerini aktaracak

Keşan TSO Genç Girişimciler Komitesi’nin 14 Kasım Çarşamba günü düzenleyeceği panelin konuşmacısı, Avrupa 3 ve Trakya Özel Bankacılık Yetkilisi Keşanlı Ekonomist Şenol Korkmaz olacak.

Girişimcilik Haftası kapsamında, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Genç Girişimciler Komitesi’nin 14 Kasım Çarşamba günü saat 15:00’da düzenleyeceği ve konuşmacı olarak Avrupa 3 ve Trakya Özel Bankacılık Yetkilisi Keşanlı Ekonomist Şenol Korkmaz’ın katılacağı “Girişimcinin Yatırım Haritası” konulu ekonomik sunum Keşan TSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Keşan TSO Genç Girişimciler Komitesi Yönetim Kurulu Başkanı Olgaç Çelik, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Başarılarıyla dikkat çeken Keşanlı Ekonomist Sayın Şenol Korkmaz, 14 Kasımda bizlerle bir arada olacak ve ekonomi ile ilgili bilgilerini ve deneyimlerini aktaracak. Kendilerini, 2012 yılı değerlendirmesi, 2013 yılı beklentileri ve yatırım tavsiyeleri konu başlıkları altında dinleme fırsatı bulacağız. Tüm bölge girişimcilerimizi, işadamlarımızı, üyelerimizi ve ilgili herkesi bu önemli panelde aramızda görmekten mutluluk duyacağız” dedi.

Toplantının sonunda televizyonlarda ekrana gelen “O Ses Türkiye Yarışması”nın birincisi Keşanlı genç müzisyen Oğuz Berkay Fidan’da konuklara müzik dinletisi sunacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL