HESABIM
Üye Ol

KTSO Kan Bağışı kampanyası düzenleyecek…

KTSO Kan Bağışı kampanyası düzenleyecek…

Keşan TSO, 55. Yılında en az 55 kişiye hayat veriyor” sloganıyla düzenlenen kampanyada kan bağışı yapmak isteyen oda üyelerini kampanya kapsamında 6-7-8 Şubat tarihleri arasında Keşan TSO’ya davet ediyor. Keşan TSO’nun Türk Kızılayı ile birlikte düzenleyeceği kan bağışı kampanyası saat 10.30 – 16.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Kan bağışı kampanyasına Keşan TSO üyelerinin yanı sıra oda...

Haberin Tarihi: 4 Şubat 2013 - Okunma Sayısı:827 defa okundu.

Keşan TSO, 55. Yılında en az 55 kişiye hayat veriyor” sloganıyla düzenlenen kampanyada kan bağışı yapmak isteyen oda üyelerini kampanya kapsamında 6-7-8 Şubat tarihleri arasında Keşan TSO’ya davet ediyor.

Keşan TSO’nun Türk Kızılayı ile birlikte düzenleyeceği kan bağışı kampanyası saat 10.30 – 16.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Kan bağışı kampanyasına Keşan TSO üyelerinin yanı sıra oda personelinin de destek vereceği bildirildi.

Keşan TSO Yönetim Kurulu Üyesi Önder İnceoğlu, kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada, 2005 yılında başlatılan Ulusal Güvenli Kan Temini Projesi ile ülkemizin ihtiyacı olan kan ve kan ürünlerinin temin edildiğini belirterek, buradaki amacın düzenli ve güvenli kan bağışçısı kazanmak olduğunu söyledi ve Keşan TSO’nun bu konudaki duyarlılığına dikkat çekerek, bütün oda üyelerini kan bağışı yapmaya davet etti.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı