HESABIM
Üye Ol

KTSO’dan Basına İftar Yemeği…

KTSO’dan Basına İftar Yemeği…

Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) yönetimi, 5 Haziran 2018 tarihinde verdiği iftarda basın mensupları ile bir araya geldi. Bahçeli Restaurant’ta başlayan iftara; Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Başkan Yardımcısı Ahmet Kadir Mutaf, Sayman Üye Yusuf Cemil Çakıcı, Yönetim Kurulu Üyeleri Sevtap Engin, Mustafa İşçimen ve Uğurcan Urgan ile Genel Sekreter Erdem Başak ve Basın Yayın Birimi Sorumlusu Gökhan Gürer ile basın mensupları katıldı. İftar sonrasında, Keşan TSO...

Haberin Tarihi: 8 Haziran 2018 - Okunma Sayısı:562 defa okundu.

Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) yönetimi, 5 Haziran 2018 tarihinde verdiği iftarda basın mensupları ile bir araya geldi.

Bahçeli Restaurant’ta başlayan iftara; Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Başkan Yardımcısı Ahmet Kadir Mutaf, Sayman Üye Yusuf Cemil Çakıcı, Yönetim Kurulu Üyeleri Sevtap EnginMustafa İşçimen ve Uğurcan Urgan ile Genel Sekreter Erdem Başak ve Basın Yayın Birimi Sorumlusu Gökhan Gürer ile basın mensupları katıldı. İftar sonrasında, Keşan TSO Yönetim Kurulu’ndan açıklamalar yapıldı. İlk olarak söz alan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Kadir Mutaf, yönetim içerisinde görev dağılımı yaptıklarını bildirerek, “Basın yayından sorumlu olarak görev aldım. Bu görevi, Meclis Başkanımız Orkun Özkaya ile birlikte yürüteceğiz. Personelimiz Gökhan Gürer ile birlikte sizlerle diyalog halinde olacağız. Umarım birlikte güzel bir 4 yıl geçiririz. Oda olarak basın ve medyaya çok önem veriyoruz. Sizlerle her zaman etkili iletişimler içerisinde olduk. Bu dönem de aynı birlikteliği devam ettirmeyi düşünüyor, bu vesile ile iftarda bir araya gelmek istedik.” dedi.

Şapçı: “Tüm Meclis ve Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızdan da açıklamalar yapılacak”

Daha sonra söz alan İsmail Şapçı, Keşan TSO’nun, bir STK olduğunu dile getirerek, “Bu anlamda birçok haberde konu olabiliyoruz. Sizlerden ricamız, haberinizi yaparken teyit almanızdır. Haber konusuyla ilgili bizlere sorun. Bizler açıklıkla, doğruya doğru, yanlışa yanlış şeklinde cevap verebiliriz. Böylece halkımızın doğru haber almasını da sağlamış oluruz. Ayrıca yeni dönemde, sadece bir başkan ya da meclis başkanı konuşmayacak, tüm Meclis ve Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızdan da açıklamalar yapılacak. İrtibat halinde olalım, haberi bizden öğrenin ve böylece bölge için çalışalım.” diye konuştu. Gökhan Gürer de, bu organizasyonu düzenleyen tüm Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı