Güncel Teknoloji

KTSO’dan Bilgi Sistemi Eğitimi

ISO27001:2017 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (Keşan TSO) Trakya Kalkınma Ajansı’nın Teknik Desteği kapsamında Keşan TSO Bilgi Güvenliği Sistemleri ve Kurumsal kapasite Gelişimi Eğitim Projesi..

KTSO’dan Bilgi Sistemi Eğitimi

ISO27001:2017 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (Keşan TSO) Trakya Kalkınma Ajansı’nın Teknik Desteği kapsamında Keşan TSO Bilgi Güvenliği Sistemleri ve Kurumsal kapasite Gelişimi Eğitim Projesi gerçekleştirildi.

Kouyla ilgili olarak yapılan açıklamada “Keşan TSO olarak var olanı geliştirmek ve Üyelerimizi daha iyi hizmet verebilmek adına ISO27001:2017 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgesini almak için kurumuzda çalışmakta olan personellerimize Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi aldırdık. Alınan eğitim doğrultusunda Bilgi Güvenliği, KVKK, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, Yasa ve Sözleşmeler ile ilgili Yükümlülükler ve Bilgi Teknolojileri ile ilgili Prensipler ve Gereksinimler hakkında personellerimiz kendilerini geliştirerek, Odamız bünyesinde gelecek zamanda uygulamaya başlayacaklardır.

Keşan TSO olarak Eğitim’e her zaman önem vererek, Veri Güvenliği, Bilgi Güvenliği, KVKK ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında, Üyelerimizin işlemlerinin daha kolay ve daha güvenli gerçekleşmesi adına atılması gereken tüm adımları atarak, bölgemiz de öncü kurumlar arasında olmak için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL