Bölgeden Güncel Manşet

KTSO’dan, KAYSO’ya ziyaret…

KTSO’dan, KAYSO’ya  ziyaret…

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimci Üyelerinden oluşan heyet 18 Aralık 2012 tarihinde Kayseri Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

 

Keşan Genç Girişimci Üyelerini Odalarında görmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Köseoğlu, bu tür ziyaretlerin zaman içerisinde mutlaka semeresinin alınacağına dikkat çekerek, bu manada Kayseri’nin doğru bir tercih olduğunu söyledi.

 Kayseri sanayisi hakkında misafirlere bilgiler aktaran Başkan Yardımcısı Köseoğlu, Kayseri’nin gümrük kapılarına ve limanlara çok yakın olmamasına rağmen bereketli bir şehir olduğunu belirterek, şehrimizde birçok sektörde 300’e yakın ürün üretildiğini aktardı. Köseoğlu, Türkiye’nin 2023 vizyonu çerçevesinde genç ve dinamik işadamları ile hedefine her geçen gün biraz daha yaklaşacağına inandıklarını ifade ederek, misafirlere ziyaretlerinin verimli geçmesi temennisinde bulundu.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Komitesi Başkanı Olgaç Çelik ise, Keşan hakkında kısa bilgiler vererek, Keşan Ticaret Odası’nın 2 bin 500 üyesi olduğu ve bunların tarım, ticaret ve turizm alanlarında faaliyet gösterdiklerini söyledi. Çelik, genç girişimciler olarak Kayseri’yi kendilerine model aldıklarını ve buradaki gelişmeleri yakından görmek adına bu ziyareti düzenlediklerini sözlerine ekledi.

Son olarak Kayseri Genç Girişimciler Kurulunu temsilen bir konuşma yapan Osman Güldüoğlu, faaliyetleri hakkında kısa bir bilgi vererek, Kayserili Genç Girişimciler olarak Keşanlı Genç girişimcilere ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL