HESABIM
Üye Ol

KTSO’dan Önemli Eğitim Projesi…

KTSO’dan Önemli Eğitim Projesi…

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nın Trakya Üniversitesi, Edirne Oda ve Borsaları ile esnaf odaları arasında imzalanan Tacir ve Esnaflarının Ortak Eğitim ve Eğitim Uygulamaları İşbirliği ile ilgili hazırlanan protokol ile ilgili 27 Aralık 2018 Perşembe günü basın toplantısı düzenlendi. Saat 13.45’de Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşen toplantıya Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı...

Haberin Tarihi: 27 Aralık 2018 - Okunma Sayısı:363 defa okundu.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nın Trakya Üniversitesi, Edirne Oda ve Borsaları ile esnaf odaları arasında imzalanan Tacir ve Esnaflarının Ortak Eğitim ve Eğitim Uygulamaları İşbirliği ile ilgili hazırlanan protokol ile ilgili 27 Aralık 2018 Perşembe günü basın toplantısı düzenlendi.

Saat 13.45’de Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşen toplantıya Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Kadir Mutaf ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Sevtap Engin ve Selçuk Ataklı katıldılar.

Toplantıda Mutaf, Engin ve Ataklı tarafından konuyla ilgili açıklamalarda bulunularak, bu projenin örnek bir proje olduğu ve konuyla ilgili esnafların da bilgilendirileceği ve eğitim başlıklarının da önümüzdeki günlerde esnaflarla birlikte gerçekleştirileceği ve basın konusunda da bir eğitim çalışması uygulanacağı açıklandı.

Haberle ilgili tüm detayları ve açıklamaları aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı