TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 351.152
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.663
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 232
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.824
Spor

Kulüp başkanlarından Mustafa Helvacıoğlu’na ziyaret

Mürşide M. AYDEMİR Keşan’da bulunan kulüp başkanları 11Ekim 2021 Pazartesi günü Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu makamında ziyaret etti. 2021/2022 Futbol sezonunda Edirne Süper Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Keşan..

Kulüp başkanlarından Mustafa Helvacıoğlu’na ziyaret

Mürşide M. AYDEMİR

Keşan’da bulunan kulüp başkanları 11Ekim 2021 Pazartesi günü Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

2021/2022 Futbol sezonunda Edirne Süper Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Keşan İdmanyurdu spor Kulübü Başkanı Taner Karatepe, Edirne 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Keşan spor Kulübü Başkanı Nehir Gergin Anafartalar spor Kulübü Başkanı Olgu Karataşoğlu ve Keşan Kültür spor Kulübü Başkanı Evren Bulut, Helvacıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Helvacıoğlu, toplantıda kulüp başkanları ile  kulüplerin istek ve önerilerini dinlediklerini ve çözüm yolları konusunda fikir alışverişinde bulunduklarını belirterek “Çözümler için kulüp başkanlarımız ile ortak akıl ile çalışmalar yürüteceğiz. Hep birlikte gençlerimizin spora olan ilgisini arttırmak ve onları spora yönlendirmek için uğraşacağız. Belediyemiz olarak kulüplerimizin ve halkımızın sportif yatırımlardan en verimli şekilde yararlanmasını hedefliyoruz. Keşan Belediyesi olarak sportif yatırımlarımız başta olmak üzere her zaman sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz. Kulüp başkanlarımızla ilçemizde sporu nasıl daha

fazla ileriye taşıyabileceğimiz, sporda şehrimizin başarısını nasıl daha fazla arttırabileceğimiz noktasında kulüplerimizle değerlendirmeler yaptık.” dedi.

Gergin, Karatepe, Karataşoğlu ve Bulut da, sportif anlamda kulüplerin sorunlarını dinleyen ve çözüm yolları konusunda kendileri ile fikir alışverişinde bulunan Helvacıoğlu’na teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL