Bölgeden Okuma Sayısı: 22

Küplü Kavşak’ta Düzenleme Yapılıyor

  Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Edirne yolu üzerinde bulunan Küplü Kavşak’ta düzenleme çalışmaları başlatıldı. Yapılan araştırmalar sonrası trafik akışında olumsuzluklar yaratan ve zaman zaman trafik kazalarına neden..

Küplü Kavşak’ta Düzenleme Yapılıyor

 

Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Edirne yolu üzerinde bulunan Küplü Kavşak’ta düzenleme çalışmaları başlatıldı.

IMG_8955

Yapılan araştırmalar sonrası trafik akışında olumsuzluklar yaratan ve zaman zaman trafik kazalarına neden olduğu tespit edilen Küplü Kavşak, bu olumsuzlukların en aza indirilmesi için yeniden düzenleniyor.

IMG_4053

Konu hakkında açıklama yapan Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, küplü kavşağın geniş olduğunu ve bundan dolayı trafik akışında zaman zaman sıkıntılar yaşandığını tespit ettiklerini belirterek ‘’ Yaptığımız araştırmalar ve tespitler sonrası Küplü Kavşak’ta yeni düzenleme ihtiyacı olduğuna karar verdik. Edirne yolu üzerinde bulunan Küplü Kavşak çok geniş olduğundan, yüksek ve uzun araçlar o kavşakta dönmekte çok zorlanıyor. Bu kavşağı biraz küçülteceğiz. Bize iletilen şikayetlerde bitkiler, küpler ve taşların trafik kazalarına neden olduğu ve araç sürücülerinin dönüşler sırasında birbirlerini göremedikleri aktarıldı. Bizde bunun üzerine bir çalışma başlattık. Kavşağın seviyesini düşüreceğiz. Bu geçici düzenlememiz ile trafik akışındaki sorunu ve kazaları en aza indirmeye amaçlıyoruz’’ diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL