Manşet

“Kupon Varsa İndirim Var” adı verilen indirim kampanyası start aldı.

“Kupon Varsa İndirim Var” adı verilen indirim kampanyası start aldı.

Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) tarafından hazırlanan “Kupan Varsa İndirim Var” adı verilen indirim kampanyası, 13 Şubat 2016 Cumartesi günü gerçekleştirilen açılış töreni ile başlarken, kampanya için bastırılan 10 bin adet kupan ve firmaların tanıtıldığı dergi bölgede dağıtıldı.

56c17410f3469

Saat 12.00 sıralarında, Cumhuriyet Meydanı’nda başlayan açılışa; Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile bazı Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri, esnaf odalarının temsilcileri, Keşan Belediye Meclisi’nin bazı üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Helvacıoğlu: “7 ilçede dağıtım yapıyoruz”

Törende açılış konuşmasını yapan Helvacıoğlu, hazırlanan kampanyanın, tüm bölgeye fayda sağlayacak bir çalışma olacağına inandıklarını dile getirerek, “10 Şubat-10 Mart tarihleri arasında yapılacak olan ‘Kupon Varsa İndirim Var Kapmayası’ için iş dünyamız adına start veriyoruz. Türkiye’de belki de ilk defa gerçekleştirilen bir organizasyon. 10 bin adet kupon bastırdık. Ayrıca 8 bin adet de 7 ilçede dağıtılmak üzere gazetelere verdik. Gelibolu’dan başlayarak Şarköy, Malkara, Uzunköprü, Enez, İpsala, Keşan olmak üzere 7 ilçede dağıtım yapıyoruz. Bu sefer tüm firmalarımız indirimlerin boyutlarını kuponlara yansıttılar. Keşan’ın ekonomik anlamda kabuğuna çekildiği dönemde hareket sağlaması adına bu etkinliği Keşan TSO olarak üyelerimizle gerçekleştiriyoruz. Gümrük kapısında da dağıtım yapıyoruz.” dedi.

Özcan: “Özellikle ticari durgunluk hat safhada”

Mustafa Helvacıoğlu’nun ardından söz alan Mehmet Özcan, yapılan kampanya nedeniyle Keşan TSO yönetimini tebrik ettiğini belirterek, şunları söyledi; “Kış ayları ekonomik olarak gerçekten durgun geçiyor. Özellikle ticari durgunluk hat safhada. Bölgemizin kavşak noktada olması nedeniyle avantajlarımız var. Bunu iyi kullanabilmek için arkadaşlarımız bir atılım yapmışlar. Gerçekten de etrafımızda 7 ilçe var ve ayrıca Batı Trakya potansiyelimiz var. Sadece yurt içinden değil yurt dışından vatandaşlarımız da bu indirimlerden faydalanacak. Hayırlı olsun.”

Özder: “Keşan, bölgenin merkezi konumunda”

Nuri Özder ise hazırlanan kampanyanın büyük bir anlam taşıdığını ifade ederek, “Kampanyanın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederim. Keşan bölgenin merkezi konumunda. Aynı zamanda Batı Trakyalı soydaşlarımız esnafımızın müşterisi konumunda. Bu kampanyanın esnafa bir artı sağlayacağına inanıyorum.” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından, Özder, Özcan ve Helvacıoğlu vatandaşlara kupon dağıttı.

www.gundemsaros.com.tr

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL