TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 302.735
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 52.676
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 248
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 32.539
Dünya Okuma Sayısı: 430

KÜRŞAT DURU VE BÜLENT TÜRKER’DEN ÇOCUKLARA VE SOKAK HAYVANLARINA BÜYÜK DESTEK

Hollanda’nın Haarlem şehrinde yaşayan aslen Afyonlu olan iş adamımız  Kürşat Duru Beşiktaş imzalı formasını alarak yüzlerce sokak hayvanı ve çocuklara mont ve bot alımında büyük destek verdi. Kürşat Duru yatığı..

KÜRŞAT DURU VE BÜLENT TÜRKER’DEN ÇOCUKLARA VE SOKAK HAYVANLARINA BÜYÜK DESTEK
Hollanda’nın Haarlem şehrinde yaşayan aslen Afyonlu olan iş adamımız  Kürşat Duru Beşiktaş imzalı formasını alarak yüzlerce sokak hayvanı ve çocuklara mont ve bot
alımında büyük destek verdi.
Kürşat Duru yatığı açıklamada Bülent Türker’in forma koleksiyonunu sattığını duyunca çok mutlu oldum. Bir Beşiktaş taraftarı olarak imzalı formayı satın aldım. Bir “İYİLİK PEŞİNDE KOŞ” kampanyasına destek vermiş oldum.
Bülent Türker‘e böyle güzel projesi için sonsuz teşekkürler Böyle projelere her zaman herkesin destek vermesi gerekmektedir.
Bülent Türker de  “Şubat ayı içinde her gün bir iyilik yap bir iyilik  peşinde koş projesi ile  bir çok cana  can katıyoruz. Bu soğuklarda sokak canlarına büyük destek veriyoruz. Ayrıca Türkiye’nin  bir çok yerine bot ve mond göndererek  onlara hayat veriyoruz. emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL