Kuru, “Bu Forma İçin Hayatını Kaybedenleri Unutmayacağız” (Videolu Haber)

Kuru, “Bu Forma İçin Hayatını Kaybedenleri Unutmayacağız” (Videolu Haber)

Keşanspor Kulübü’nün 7 Ocak 2012 tarihinde Alanya’ya kampa giderken otobüsün kaza geçirmesi sonucu 2 sporcusu yaşamını yitiren ve 20 sporcusunun yaralanması ile ilgili kazanın 5.yılında bir açıklama yapan Keşanspor Kulübü’nün o dönemdeki başkanı ve kazada yaralanan Sadi Kuru bir açıklama yaptı. Bu kazanın Keşanspor’a büyük zarar verdiğini belirten Kuru, “Bu kazada Güner Yıldız ve Can...

Haberin Tarihi: 5 Ocak 2017 - Okunma Sayısı:1254 defa okundu.

Keşanspor Kulübü’nün 7 Ocak 2012 tarihinde Alanya’ya kampa giderken otobüsün kaza geçirmesi sonucu 2 sporcusu yaşamını yitiren ve 20 sporcusunun yaralanması ile ilgili kazanın 5.yılında bir açıklama yapan Keşanspor Kulübü’nün o dönemdeki başkanı ve kazada yaralanan Sadi Kuru bir açıklama yaptı.

20170105_132713Bu kazanın Keşanspor’a büyük zarar verdiğini belirten Kuru, “Bu kazada Güner Yıldız ve Can Çetinkaya’yı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Bu kaza bizi derinden yaralamış ve üzmüştür. Ben de bu kazada futbolcularımla beraberdim ve bende kazada yaralandım. Ayrıca bu kazada Keşasnpor forması için hayatını kaybeden sporcularımızı hiç bir zaman unutmayacağız. Onlar için mevlid okutan ve onlara sahip çıkan taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum. Keşanspor yönetimin yapamadığını taraftarlarımız yaptı. Buradan şu andaki Keşanspor yönetim kuruluna da seslenmek istiyorum. Kulübü kapatmak istiyorsunuz ve lige sokmuyorsunuz. Lütfen bu kulübün yönetimini bırakın ve kongreye getirerek kulübe sahip çıkmak isteyenlere bırakın. Keşanspor’u kapanmasına gönlümüz razı olmaz” dedi.

olen-sporcular

Kuru’nun açıklamasını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı