HESABIM
Üye Ol

Kurumlar Arası Halı Saha Turnuvası’nda şampiyon Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü oldu

Kurumlar Arası Halı Saha Turnuvası’nda şampiyon Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü oldu

Gençlik ve Spor Keşan İlçe Müdürlüğü tarafından, “Gençlik Haftası” kutlama programı kapsamında düzenlenen “100. Yıl 19 Mayıs Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası”, 31 Mayıs 20149 tarihinde oynanan maçlar ile sona erdi. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü’nün “Gençlik Haftası” kutlamaları çerçevesinde, Keşan’da kamu kurum ve kuruluşları arasında, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı...

Haberin Tarihi: 3 Haziran 2019 - Okunma Sayısı:667 defa okundu.

Gençlik ve Spor Keşan İlçe Müdürlüğü tarafından, “Gençlik Haftası” kutlama programı kapsamında düzenlenen “100. Yıl 19 Mayıs Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası”, 31 Mayıs 20149 tarihinde oynanan maçlar ile sona erdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü’nün “Gençlik Haftası” kutlamaları çerçevesinde, Keşan’da kamu kurum ve kuruluşları arasında, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlenen turnuvanın 3.’lük ve şampiyonluk maçı geçtiğimiz gece Uygun Halı Saha’da oynandı. Saat 21.00 sıralarında başlayan, turnuvanın 3.’lük maçında, rakibi Yeni Trakya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni yenen Milli Eğitim Müdürlüğü RAM turnuva 3.’sü olurken, şampiyonluk maçında galip gelen Tarım ve orman ilçe Müdürlüğü turnuva şampiyonu, Devlet Hastanesi ise 2. oldu. Karşılaşmaların sonunda ödül töreni yapıldı. Törende, takımlara madalya ve kupaları takdim edilirken, turnuvada en centilmen takım ödülü de Adliye takımına verildi.

Haber: İlker GÜREL-Gündem Saros

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı