Bölgeden Güncel Manşet

Kusursuz dekolte için, Yeni İnci’den Büstiyer.

Kusursuz dekolte için, Yeni İnci’den Büstiyer.

 

 

Özgür Güvenç

İstanbul(Anayurt-Keşan Postası)- Havalar ısınmaya başladı,toplantılar ve özel günlerde  yoğunlaşmaya başlıyor. Giyimlerinde dekolteyi öne çıkaran kadınların  özel günlerde giydiği abiye kıyafetlerin yanı sıra günlük yaşamda da rahatlıkla kullanabilen derin göğüs dekolteli  büstiyerler şıklığı rahatlıkla birleştiriyor.

Vücut kusurlarını kapatan Yeni İnci’nin‘minimiser büstiyerleri’ büyük göğüslü bayanların özellikle gelinlik ve abiye giyimlerinde en büyük yardımcısı oluyor. Yoğun istek üzerine üretilen ayrıca gelinlik ve gece kıyafetleri için ideal bu özel büstiyerler, hem fazlalıkları örtüyor, hem de göğüsleri küçültüyor. Yeni İnci’nin geniş beden aralığına sahip ‘minimiser büstiyeri’ bu özellikleriyle sektörde ilk ve tek olma özelliği taşıyor.

2700-2701_büstiyer 2750-2753_büstiyer

Koleksiyonda yer alan büstiyerler boylarının uzunluğu sayesinde, bel altındaki fazlalıkları da sardığı için, dekolteli giysilerin altında hoş bir görünüm de yaratmış oluyor.

2760_büstiyer

Birbirinden şık modellerden oluşan büstiyer takımlar, slip ve çorabı ile beraber Yeni İnci koleksiyonunda 3’lü set olarak yer alıyor.

 

Korsaj etkili, sünger kaplı, destekli ve desteksiz alternatifi ile dantelli jartiyerli modellerden oluşan büstiyerler siyah, beyaz, ekru ve kırmızı renk seçenekleriyle göz kamaştırıyor.

 

Yeni İnci koleksiyonu, seçkin satış noktalarında ve www.yeniincistore.com online satış sitesinde sizleri bekliyor…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL