HESABIM
Üye Ol

“Kuvayi Milliye Destanı” Büyük Beğeni Topladı 

“Kuvayi Milliye Destanı” Büyük Beğeni Topladı 

Keşan Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Keşan’a gelen Samsun Sanat Tiyatrosu,22 Kasım 2018 Perşembe  günü “Kuvayi Milliye Destanı” adlı oyunu Keşanlı tiyatroseverler için sahneledi. Oyunda Kurtuluş Savaşı yıllarında önemli vazifelerde bulunan Kuvayi Milliyecilerin yaşamlarından kesitler verildi. Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’ndeki Konferans ve Tiyatro Salonu’nda sahnelenen oyun saat 20.00’de başladı. Usta tiyatro oyuncusu...

Haberin Tarihi: 23 Kasım 2018 - Okunma Sayısı:417 defa okundu.

Keşan Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Keşan’a gelen Samsun Sanat Tiyatrosu,22 Kasım 2018 Perşembe  günü “Kuvayi Milliye Destanı” adlı oyunu Keşanlı tiyatroseverler için sahneledi.

Oyunda Kurtuluş Savaşı yıllarında önemli vazifelerde bulunan Kuvayi Milliyecilerin yaşamlarından kesitler verildi.

Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’ndeki Konferans ve Tiyatro Salonu’nda sahnelenen oyun saat 20.00’de başladı.

Usta tiyatro oyuncusu Yaşar Gündem’in hem yönetip hem oynadığı oyunu; Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ın eşi Şengül Özcan, Keşan Belediye Meclis Üyesi Neval Karaatlı  ve çok sayıda tiyatrosever izledi.

Tek kişilik oyunda Yaşar Gündem’in sahnede adeta devleştiği oyun sonrası konuşan Gündem, sanata ve sanatçıya büyük destek veren sanatçı dostu Keşan Belediye Başkanı Operatör Doktor Mehmet Özcan’a teşekkür ediyorum. Kendisi her zaman sanatın ve sanatçının yanında yer alan bir isim” dedi.

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı