Güncel

Liderler sertifikalarını aldı

Liderler sertifikalarını aldı

Yerel Basın Birliği Derneği ve Beylikdüzü Halk Eğitim Merkezi Ortaklığında Gerçekleştirilen 2. Kişisel Gelişim Ve Etkili Liderlik Eğitimi başarıyla sonuçlandı. 60 lider sertifikalarını alırken, eğitimlerin aralıksız devam edeceğinin altı çizildi.

Liderler sertifikalarını aldı  

liderler_sertifikalarini_aldi_h37642_b569f

Yerel Basın Birliği Derneği ve Beylikdüzü Halk Eğitim Merkezi Ortaklığında Gerçekleştirilen 2. Kişisel Gelişim Ve Etkili Liderlik Eğitimi başarıyla sonuçlandı. 60 lider sertifikalarını alırken, eğitimlerin aralıksız devam edeceğinin altı çizildi. Yerel Basın Birliği Derneği, Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim müdürü Yafes Bakırcı, Beylikdüzü Halk Eğitim Merkezi müdürü Mehmet Güven Avcı ortaklığında ve Beylikdüzü Eğitim ve Yönetim Akademisi, Selant Gayrimenkul Sebahat Saymaz, Başyapıt A.Ş. Nihat İzsiz, Fikir Fabrikası Mustafa Karayün,  Dr. Ayla Savaş Ortaokulu müdürü Ferdi Altın ve TÜGVA Beylikdüzü Şubesi işbirliği ile 10-11-12 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen “Kişisel Gelişim ve Etkili Liderlik Eğitimi” yapılan sertifika töreni ile sona erdi.

Hayat boyu eğitime devam Türkiye’de yaklaşık 30 ilde temsilciliği ve 3 ilde resmi şubesi bulunan Yerel Basın Birliği Derneği Genel Başkanı Nezir Karayün’ün önderliğinde başlatılan eğitim seminerlerine iş ve siyaset dünyasının yakından tanıdığı isimler katıldı. Gelecek nesillerin eğitim ile medeniyet seviyesine çıktıklarının altını çizen Karayün, “ genç, yaşlı, işadamı, siyasetçi, kadın, erkek demeden eğitim her yaşta alınması gereken gıda gibidir. Yerel Basın birliği olarak Milli Eğitim Bakanlığının Hayat boyu öğrenme modüllerine uygun olarak vereceğimiz eğitimler Beylikdüzü Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim merkezinin desteği ile devam edecektir. Yapılacak eğitimler yerel ve sosyal medya üzerinden duyurulacaktır” dedi.

Edirne eski İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Beylikdüzü Halk Eğitim müdürü Mehmet güven Avcı ve Dr. Ayla Savaş Ortaokulu müdürü Ferdi Altın tarafından verilen eğitim sürecinde etkili liderlik ve beden dili kullanımı hakkında bilgi alan kursiyerler, başarı dolu bir eğitim sürecini tamamlayan 60 lider sertifika almaya hak kazandı.

Mesleki gelişime önem veriyoruz

Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün, Kişisel Gelişim eğitimlerinde 2. Liderlik kursunu başlatmış olmanın verdiği heyecanı şu kelimelerle ifade etti. Karayün “ Hayat boyu öğrenmenin önemini biliyoruz. Özellikle mesleki alanda her daim işimize yarayacak olan beden dili, kişisel gelişim ve etkili liderlik modüllerinden oluşan eğitim ağımızı ile bu tür kursları açmaya devam edeceğiz. 2016 yılında yapmayı planladığımız yeni eğitimler için ön kayıtlarımız açıktır ” dedi. Desteklerinden dolayı sponsorlara plaket takdiminin yapıldığı tören sonrası, sertifikalar liderlere takdim edildi ve objektiflere yansıyan toplu resim ile sona erdi.

 

Yerel Basın Birliği Haber Merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL